ГО “Девелопмент фаундейшн”

Форма реєстрації: Громадська організація

7 років NGO

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Україна

Адреса: Офіси у 15 областях

Телефони: +38 067 372 00 32

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Голова правління

Місія організації

Деякі речі ніколи не змінюються і це додає упевненості, якої так бракує у час глобальної пандемії COVID-19

DF3Неурядова неприбуткова громадська організація “Девелопмент фаундейшн” — громадське об’єднання фахівців сфери психічного здоров’я, спеціалізоване на просвіті, психоедукації, підготовці та підтримці медичних та клінічних працівників сфери психічного здоров’я, а також “провайдерів допомоги”, розробників програм, мобільних додатків та працівників сфери реабілітації, духовенства, капеланів та душпастерів різного віросповідання, працівників правопорядку, правників та службовців органів державної влади, Національної Гвардії та інших військовослужбовців щодо впливу на психічне здоров’я травми, тероризму і збройних конфліктів що поширюється на роботу із солдатами, ветеранками, їхніми сім’ями та родинами загиблих героїв, а також членами громади, які зазнають впливу цих подій, зокрема на постраждалих у сучасній ситуації війни у більшій частині Сходу України.

У час #COVID19 ми спрямували більше турботи та уваги на лікарів, які у найбільш ризиковій групі і яким потрібна психологічна підтримка та “психологічний імунітет”, проте у час соціального дистанціювання тривога, панічні атаки, гнівливість та пригніченість, виснаженість відчувають і інші – наприклад люди літнього віку. Наша місія – запобігти погіршенню здоров’я усіх тих, хто підданий стресу. 

Наша організація об’єднала фахівців на Майдані, і тому природно саме до нас звернулись по допомогу ті, хто зараз стикаються із нелюдським поводженням у Білорусі. Тож, наші проекти, адвокаційна робота та корисні відео-, фото- та текстові матеріал із науково-обгрунтованими методами допомоги і найновітнішими даними досліджень спрямовані саме на збереження Вашого здоров’я, незалежно від того чи Ви ветеран, або лікар чи сусід українець або білорус.

Для Вас та Ваших дітей або персоналу медичних закладів, для задоволення звичайного інтересу працює наш сайт foundationdv.com та соціальні сторінки.

Шукайте нас за хештегом у Інтернеті #development_foundation та #mental_healing

Наші кампанії Ви також знайдете за хештегами
#life_should_go_on
#життя_має_тривати
#моє_відновлення

Якщо Вам необхідна термінова психологічна допомога – Ви можете скористатись мобільний додатком Перша психологічна допомога/ Psychological First Aid чи PFA mobile Ukraine який закачати безкоштовно може кожен, а також за хештегом #pfa_mobileukraine знайти найновіші дані чи дослідження, контакти служб порятунку і багато іншого цінного.

У готові зустрітись із Вами для індивідуальної консультації у 15 обласних центрах, 25 містах і 45 районах містечках та селищах, ми готові підтримати та надати групові і індивідуальну психологічну допомогу та реабілітацію де б Ви не були. На Ваше звернення ми підберемо Вам фахівця на одній із 5-ти мов і експерта саме у Вашій тематиці потреб.

Історія громадської організації фахівців сфери психічного здоров’я “Девелопмент фаундешинал”

Психологічно-волонтерські групи, засновані на Майданах країни у перший рік війни, утворили організацію щоб спростити комунікацію

із державними органами, на той час лише волонтери розуміли потребу масштабування проектів гостро потрібних суспільству у період війни. Зараз організація має чітку структуру на чолі із правлінням.  

Надавачі психосоціальної підтримки не лише на Донбасі і в Криму, але і усі долучені до допомоги потребують постійного підсилення, супервізії та захисту власних законних соціальних, культурних, освітніх, наукових та інших інтересів. Їх робота потребує постійного підвищення кваліфікації, а також лобіювання від держави, економічної та політичної підтримки і покращення роботи, сприяння подоланню негативних наслідків травматичних подій: психологічного вигорання та психосоматичних проблем.

Приєднатись у організацію можу кожен, хто має психологічну, педагогічну чи медичну освіту, залежно від цікавого папряму роботи для Вас. Щось стати активістом організації треба мати небхідний рівень підготовки і готовність працювати у професійній сфері. 

Ви можете зайти на сайт і обрати зручну для Вас форму участі тут 

Процедура вступу описана і прийом кандидатів у члени організації відбувається круглорічно, одразу через сайт можна внести членські внески. 

Ще роздумуєте – заходьте на наші соціальні мережі і стежте за нашою діяльністю

Instagram

Linkedin


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.