ГО “Development foundation”

Форма реєстрації: Громадська організація

43234096_242533429760864_4937813661285613568_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: Адреси відокремлених підрозділів по Україні на сайті http://foundationdv.com/contacts-in-the-regions/

Телефони: +38 097-64-97-063

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Marta Pyvovarenko, Founder and ChairWoman

Місія організації

15541307_711257585704413_2835138205620218974_n

The NGO Development Foundation is dedicated to providing information, training and support to medical and clinical personnel, program developers, rehabilitation staff, faith based providers, law enforcement / government, National Guard and other military staff members regarding the mental health effects of trauma, terrorism and armed conflict on soldiers, their families and community members exposed to these events, specifically the current armed conflict situation in the Eastern most areas of Ukraine.

НГО “Development Foundation” – громадське об’єднання фахівців сфери психічного здоров’я, спеціалізоване на просвіті у питаннях здоров’я, психоедукації, підготовці та підтримці медичних та клінічних працівників сфери психічного здоров’я, а також провайдерів (надавачів допомоги), розробників програм, працівників сфери реабілітації, духовенства/капеланів та душпастерів різного віросповідання, працівників правопорядку, правників та службовців органів державної влади, Національної Гвардії та інших військовослужбовців щодо впливу на психічне здоров’я травми, тероризму і збройних конфліктів. Впливу на солдат, їхні сім’ї та членів громади, які зазнають впливу цих подій, зокрема на постраждалих у сучасній ситуації збройного конфлікту в більшій мірі на Сході України.

About Ukraine NGO Development Foundation | Про громадську організацію фахівців сфери психічного здоров’я “Девелопмент фаундешинал” (“Фундація розвитку” або просто DF)

GOPR0155-300x150Психологічно-волонтерські групи, засновані на Майданах країни у перший рік війни, утворили організацію щоб спростити комунікацію

із державними органами, на той час лише волонтери розуміли потребу масштабування проектів гостро потрібних суспільству у період війни. Зараз організація має чітку структуру на чолі із правлінням.  14591864_1269192879779269_2220801458285522759_nПершим Головою Правління був співзасновником ГО – Віталій Харечко. З 2015 року Головою правління ГО “Девелопмент фаундейшн” стала Марта Пивоваренко, посада голови є виборною. Головування кожні три роки переходить до адміністрації у інший обласний центр.
.
.
Зараз неурядова громадська організація «Девелопмент Фаундейшн» об’єднує психологів, психіатрів, психотерапевтів, соціальних працівників та інших спеціалістів, під опікою яких глобальне психологічне здоров’я української нації.

 

Надавачі психосоціальної підтримки не лише на Донбасі і в Криму, але і усі долучені до допомоги потребують постійного підсилення, супервізії та захисту власних законних соціальних, культурних, освітніх, наукових та інших інтересів. Їх робота потребує постійного підвищення кваліфікації, а також лобіювання від держави, економічної та політичної підтримки і покращення роботи, сприяння подоланню негативних наслідків травматичних подій: психологічного вигорання та психосоматичних проблем.

Девелопмент Фаундейшн – це профільна громадська організація, тому психологи, психіатри, психотерапевти, соціальні працівники та інші фахівці у галузі психології, також розробляють і впроваджують програми навчання і реабілітації учасникам подій (від учасників Майдану до сьогодні). 

За короткий час команді вдалося організувати та впровадити проекти:

 • Психологічна підготовка учасників подій на Майдані в «Штабі національного опору» з метою попередження фізичних і психологічних травм.
 • Як реакція на гостру потребу психологічної допомоги пораненим, що вижили на Майдані, був створений «Центр духовно-психологічної підтримки майданівців» у форматі волонтерських «Порадень», які діяли спочатку для забезпечення потреб учасників вищевказаних подій і роботи з особами, що повернулися з Майдану. На сьогоднішній день учасники цих «Порадень» увійшли до складу Міських соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також ГО.
 • Спільно з Канадсько-Українським фондом була проведена тренувальна програма планування і створення реабілітаційних центрів для учасників бойових дій та ВПО в Україні весною 2014.
 • З метою приведення у відповідність світовій практиці психологічних методик роботи NGO в Україні, які займаються психологічною допомогою за підтримки Світового Конґресу Українців та Об’єднаного Українсько-Американського комітету допомоги у Львові та Києві було організовано влітку 2014 перший в Україні навчальний проект з американськими тренерами світового рівня. Програма навчання включила теми: «Профілактика та лікування хронічного ПТСР у жертв насильства і тортур у зонах конфліктів», «Робота з постраждалими, у яких вторинна психологічна травма», «Робота з дітьми-жертвами війни», а також «Робота з хворими з подвійним діагнозом ПТСР, алкоголізмом та наркоманією». Участь у програмі взяли 930 психологів, психотерапевтів і капеланів з Заходу і Центру України.
 • Разом з Центром «Відкритий світ» (Open World Leadership Center) і завдяки внеску Уляни Супрун і Марти Бойко організована zustrich-zi-suprun_7.5.14-e1399831887981-300x150навчальна поїздка волонтерів Майдану з числа капеланів, психологів, психіатрів і психотерапевтів в «Єльську Школу Медицини» (США) з метою отримання знань в роботі з учасниками військових дій. 23 підготовлені фахівці по приїзду організували основні волонтерські організації психологічної допомоги та реабілітації в Україні, які діють і донині.
 • Організовано безкоштовну Школу Першої Психологічною Допомоги PFA School, на основі матеріалів Національного Центру ПТСР у США www.ncptsd.va.gov та Національного Центру Дослідження Дитячого Посттравматичного Стресу www.NCTSN.org (структури Міністерства ветеранів США). Школа пройшла в 21 місті України і за допомогою скайп-тренінгів, які проводили викладачі програми з «Єльської школи медицини» (США).
 • Проведено Школу психологічної самодопомоги для журналістів у Львові.
 • Проведено закриту модульну програму підготовки психотерапевтів і психіатрів по роботі з жертвами тортур, спільно з доктором Джеймсом лівінстона, який працює в Азіатсько-Американському Центрі роботи з військовополоненими з двох сторін В’єтнамського конфлікту (Каліфорнія, США).
 • Jill HendersonВідомі фахівці сфери психічного здоров’я та викладачі Єльського, Стенфордського, Міччеганського та інших університетів США проводять вже впродовж 4-х років тренінги та супервізії для більше ніж 1500 фахівців сфери, включно із військовими психологами та держслужбовцями. За цей час велика кількість волонтерів #DF пішла служити у лави ЗСУ на НГУ, продовжуючи виконувати свій обов’язок духівників і психологів на службі нашій країні. 
 • Проведення психологічної підготовки юристів і документалістів: «Навички інтерв’ювання жертв і свідків». Проведення тренінгів для документалістів, що працюють в місцях неволі на Донбасі з полоненими та іншими категоріями постраждалих від порушення законів.
 • Забезпечення реабілітаційної роботи у формі індивідуального консультування окремих юристів, які відчувають дискомфорт і симптоми ПТСР.
 • Відділ преси, освіти та культури | Посольство США в Україні за три роки підтримали і допомогли реалізувати три проекти нашої організації Community Self-Help (Спільноти самодопомоги) в рамках якого пройшли тренінги з питань організаційної діяльності для волонтерів спільно з двома організаціями, заснованими випускниками програми “Відкритий світ”. Таким чином ГО “Вибір” та “РаЦентр” реалізовували тренінгові програми, а також в рамках проекту запустили реабілітаційний табір для дітей загиблих героїв “РаДіти“. Зараз цей проект отримав самостійне життя під назвою Простір РаДіти.
 • У 2015-2017 рр. було створено портал для волонтерів Volonter.org. А зараз триває проект спрямований на допомогу у реформуванні медичної сфери у відрізку, що стосується психічного здоров’я,  ці проекти підтримало Посольство США в Україні. 
 • Перекладено Мобільний додаток «PFA Mobile» – додаток для мобільних телефонів (на базі Android) за згоди авторів із Національного центру ПТСР у США. Ця програма в Україні працює під ім’ям PFA mobile Ukraine і призначена для рятувальників/надавачів психологічної допомоги, від капеланів до психотерапевтів. Працюємо над наступним.
 • Громадська організація “Development Foundation” у квітні 2017 розпочала спільно з кількома регіональними ГО за підтримки фундації “Добра воля” (Польща) реалізувати масштабний проект  “Український громадський архів усної історії”, на даному етапі готується самостійний сайт із історіями. 
 • У грудні 2017 -березні 2018 організація, як досвідчена у супервізійній підтримці завдяки рокам співпраці із американськими та європейськими фахівцями, очолила психосоціальну компоненту проекту Міжнародної організації з міграції “Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі” за підтримки Уряду Японії. Також було надано підвищення кваліфікації і супервізійну підтримку у МОМ  психологам із 29 громад Донецької та Луганської областей. 

Зараз, як і було сказано раніше, за підтримки Посольства США в Україні, Відділу преси, освіти та культури відбувається проект “Психічне здоров’я без меж”, що триватиме до вересня 2019 року, в рамках проекту відбувається конференція #mhgc21org і інші заходи спрямовані на глобальні виклики щодо психічного здоров’я. 

Регіональні контакти, щоб знайти нас у Вашому місті

 Ми у соціальних мережах

Facebook DF

Instagram

Linkedin


Останні публікації цього розділу:

Українська Асоціація в Південно-Африканській Республіці

Громадська організація "Чистий шлях"

Майстерня Ідеї

Громадська організація "Інновації та соціально-економічні ініціативи"

Кіровоградська обласна громадська організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»

Рівненська молодіжна міська рада

Коментувати не дозволено.