ГО “Девелопмент фаундейшн” / Development foundation NGO

Форма реєстрації: Громадська організація

43234096_242533429760864_4937813661285613568_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: Адреси відокремлених підрозділів по Україні на сайті http://foundationdv.com/contacts-in-the-regions/

Телефони: +38 067-793-46-11

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Ольга Яковлєва, голова правління NGO Development Foundation

Місія організації

15541307_711257585704413_2835138205620218974_n

Деякі речі ніколи не змінюються і це додає упевненості, якої так бракує у час глобальної пандемії COVID-19

Неурядова неприбуткова громадська організація Девелопмент фаундейшн (Development Foundation NGO) — громадське об’єднання фахівців сфери психічного здоров’я, спеціалізоване на просвіті, психоедукації, підготовці та підтримці медичних та клінічних працівників сфери психічного здоров’я, а також “провайдерів допомоги”, розробників програм, мобільних додатків та працівників сфери реабілітації, духовенства, капеланів та душпастерів різного віросповідання, працівників правопорядку, правників та службовців органів державної влади, Національної Гвардії та інших військовослужбовців щодо впливу на психічне здоров’я травми, тероризму і збройних конфліктів що поширюється на роботу із солдатами, ветеранками, їхніми сім’ями та родинами загиблих героїв, а також членами громади, які зазнають впливу цих подій, зокрема на постраждалих у сучасній ситуації війни у більшій частині Сходу України.

У час #COVID19 ми спрямували більше турботи та уваги на лікарів, які у найбільш ризиковій групі і яким потрібна психологічна підтримка та “психологічний імунітет”, проте у час соціального дистанціювання тривога, панічні атаки, гнівливість та пригніченість, виснаженість відчувають і інші – наприклад люди літнього віку. Наша місія – запобігти погіршенню здоров’я усіх тих, хто підданий стресу. 

Наша організація об’єднала фахівців на Майдані, і тому природно саме до нас звернулись по допомогу ті, хто зараз стикаються із нелюдським поводженням у Білорусі. Тож, наші проекти, адвокаційна робота та корисні відео-, фото- та текстові матеріал із науково-обгрунтованими методами допомоги і найновітнішими даними досліджень спрямовані саме на збереження Вашого здоров’я, незалежно від того чи Ви ветеран, або лікар чи сусід українець або білорус.

Для Вас та Ваших дітей або персоналу медичних закладів, для задоволення звичайного інтересу працює наш сайт foundationdv.com та соціальні сторінки.

Шукайте нас за хештегом у Інтернеті #development_foundation та #mental_healing

Якщо Вам необхідна термінова психологічна допомога – Ви можете скористатись мобільний додатком Перша психологічна допомога/ Psychological First Aid чи PFA mobile Ukraine який закачати безкоштовно може кожен, а також за хештегом #pfa_mobileukraine знайти найновіші дані чи дослідження, контакти служб порятунку і багато іншого цінного.

У готові зустрітись із Вами для індивідуальної консультації у 15 обласних центрах, 25 містах і 45 районах містечках та селищах, ми готові підтримати та надати групові і індивідуальну психологічну допомогу та реабілітацію де б Ви не були. На Ваше звернення ми підберемо Вам фахівця на одній із 5-ти мов і експерта саме у Вашій тематиці потреб.

Здоров’я слід берегти – не затягуйте зі зверненням!

 

The NGO Development Foundation is dedicated to providing information, training and support to medical and clinical personnel, program developers, rehabilitation staff, faith-based providers, law enforcement/government, National Guard and other military staff members regarding the mental health effects of trauma, terrorism and armed conflict on soldiers, their families and community members exposed to these events, specifically the current armed conflict situation in the Eastern most areas of Ukraine.

Історія громадської організації фахівців сфери психічного здоров’я “Девелопмент фаундешинал” (“Фундація розвитку” або просто DF)

GOPR0155-300x150Психологічно-волонтерські групи, засновані на Майданах країни у перший рік війни, утворили організацію щоб спростити комунікацію

із державними органами, на той час лише волонтери розуміли потребу масштабування проектів гостро потрібних суспільству у період війни. Зараз організація має чітку структуру на чолі із правлінням.  14591864_1269192879779269_2220801458285522759_nПершим Головою Правління був співзасновником ГО – Віталій Харечко. З 2015 року Головою правління ГО “Девелопмент фаундейшн” стала Марта Пивоваренко, посада голови є виборною. Головування кожні три роки переходить до адміністрації у інший обласний центр.

Зараз Правління очолює Ольга Яковлєва, що до обрання керувала Психологічною Службою Майжану і Відокремленим підрозділом неурядової громадської організації «Девелопмент Фаундейшн» у Рівному. Структура Правління поділина за напрямами роботи, і є окрім Загальних зборів найвищим органом управління. 

Надавачі психосоціальної підтримки не лише на Донбасі і в Криму, але і усі долучені до допомоги потребують постійного підсилення, супервізії та захисту власних законних соціальних, культурних, освітніх, наукових та інших інтересів. Їх робота потребує постійного підвищення кваліфікації, а також лобіювання від держави, економічної та політичної підтримки і покращення роботи, сприяння подоланню негативних наслідків травматичних подій: психологічного вигорання та психосоматичних проблем.

Приєднатись у організацію можу кожен, хто має психологічну, педагогічну чи медичну освіту, залежно від цікавого папряму роботи для Вас. Щось стати активістом організації треба мати небхідний рівень підготовки і готовність працювати у професійній сфері. 

Ви можете зайти на сайт і обрати зручну для Вас форму участі тут – https://foundationdv.com/ua/donate 

Далі процедура вступу описана детальніше, прийом кандидатів у члени організації відбувається круглорічно. 

Регіональні контакти, щоб знайти нас у Вашому місті

 Ми постійно відкриваємо нові відокремлені підрозділи – тож якщо у Вашому місті чи селещі Ви не знайшли контактів – не журіться, а ставайте першим і сворюйте осередок з колегами, ростіть професійно і особисто.

Ще роздумуєте – заходьте на наші соціальні мережі і стежте за нашою діяльністю

Facebook DF

Instagram

Linkedin


Останні публікації цього розділу:

Громадська рада "Національна рада з безпеки дорожнього руху"

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі

БФ Добряк

ГО "Платформа саморозвитку та неформальної освіти"

ГО "Придунайський центр громадських ініціатив"

ГО “УФРА”

Коментувати не дозволено.