Чернігівський Центр Прав Людини

Форма реєстрації: Громадська організація

ПОДГОРНЫЙ_2b

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Чернігів, Україна

Адреса: м. Чернігів. вул. Жабинського 13/42

Телефони: +38 0462 -67-75-75; - 050-330-14-06

E-Mail: [email protected]; [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Підгорний Олександр

Місія організації

Місія організації – сприяння в розбудові відкритого демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприяння реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя, провадження культурної, екологічної, освітньої та наукової діяльності, сприяння правоохоронним органам та органам державної влади у сфери боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

 Діяльність включає такі напрямки, але не обмежується ними:

  • Просування громадських інтересів: ініціювання та просування реформ, що сприяють зменшенню можливостей для виникнення корупції, покращення етичних норм у суспільстві;
  • Активізація та мобілізація суспільства: підвищення рівня поінформованості громадян та їх усвідомлення причин виникнення та негативних наслідків корупції, а також залучення населення до антикорупційних кампаній.
  • Громадський моніторинг: забезпечення громадського моніторингу та контролю за роботою місцевих органів влади з метою підвищення рівня прозорості та підзвітності роботи органів державної влади та процесу прийняття рішень;
  • Правова просвіта та правовий захист: Захист прав людини та її свобод є одним із основних напрямків діяльності організації. Поєднуючи теоретичний та практичний рівні, організація працює в даному напрямку більше 10 років. Центр здійснює відповідні дослідження, тренінги з прав людини, надає юридичні консультації та правову допомогу.
  • Незалежно від політичних змін та ротацій керівництва і працівників виконавчої влади, зміни працівників органів місцевого самоврядування, наша організація продовжує активно працювати в сфері розвитку громадянського суспільства, належного врядування та захисту прав людини.

 Для ефективної діяльності організація здійснює реальну фінансову та інформаційну підтримку громадських ініціатив, веде просвітницьку роботу з виборцями та заохочення до свідомої участі у виборах, проводить моніторинг діяльності місцевих влад та правоохоронних органів, веде роботу в сфері інформування та навчання механізмам забезпечення участі громадськості у процесі прийняття рішень та контролю на постійній основі, тощо.

 Прагнучи впливати на розвиток громадянського суспільства на законодавчому та консультаційному рівні, організація є членом Громадської Ради при Міністерстві юстиції, Державній пенітенціарній службі України та Консультативної Ради при прокуратурі в Чернігівській області.

Чернігівський Центр Прав Людини здійснює широку міжнародну діяльність, сприяючи обміну досвідом та поширенню кращих практик між НУО, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ця діяльність також слугує комунікативним майданчиком у пошуку ідей, партнерів та друзів.

 підвищує рівень обізнаності населення щодо прав та обов’язків громадян у відносинах з органами влади, включаючи права на отримання державних послуг; надання правових послуг громадянам, що стикнулись з корупцією;

 Чернігівський Центр Прав Людини працює в якості watch-dog організації, діяльність якої полягає в критичному моніторингу діяльності будь-яких установ (уряду, бізнесу, інших організацій і т.д.) чи осіб та інформування громадськості про виявлені порушення і спонукання її до дії.

 Організація має  фахових місцевих експертів з досвідом проведення розслідувань корупційної діяльності органів влади.


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.