БО «МБФ «Надійні вітрила»

Форма реєстрації: Благодійна організація

БО1

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Київ, м. Ірпінь, м. Буча, м. Бородянка, м. Українка, м. Одеса

Адреса: м. Ірпінь, вул. Пушкінська, 20

Телефони: +38 (095) 459 23 44, +38 (093) 993 16 21

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Голова фонду: Павлусь Наталія Михайлівна;

Місія організації

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила» створена не так давно (15 грудня 2016 року), але до складу її Правління увійшли люди, що мають досвід роботи в інших благодійних організаціях, ініціативних групах та мають за плечима різні, у тому числі благодійні проекти. За час свого існування фонд започаткував та виконав досить масштабні проекти, такі як“Діти допомагають дітям”, “Хто хоче стати святим Миколаєм”, “Почта Санти”, «Ірпінь – сонячне місто» та help.ua .

Команда благодійної організації має бажання активно та плідно працювати, використовуючи свої знання, досвід та напрацьовані зв’язки.

При здійсненні своєї діяльності Фонд керується цілями, які відповідають статутним положенням Фонду та сприяє розвитку програм, що становлять комплекс благодійних заходів.

Організація всебічно сприяє духовному становленню населення, моральному вихованню, відродженню духовності, соціальній підтримці громад, окремих закладів та категорій громадян.

Робота нашого фонду спрямована на надання матеріальної, інформаційно-правової, технічної та гуманітарної допомоги в рамках благодійності.

Метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб.

Місією нашої організації є благодійна діяльність, сприяння підвищенню рівня життя та сприяння соціально-економічному розвитку, надання простого доступу до благодійності кожному громадянину України.

БО “МБФ “Надійні вітрила” для реалізації своїх планів, задач, сумісних проектів співпрацює з дитячими будинками, школами-інтернатами, центрами реабілітації, громадами та органами влади Київської області, окремими громадянами (маємо базу опікуваних нашим фондом), та окремими громадянами, для цього має як усні домовленості, так і підписані меморадуми.


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.