БО БФ “Центр взаємодопомоги “Спасемо Україну”

Форма реєстрації: Благодійна організація

Спасемо Україну - центр взаємодопомоги

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Герцена, 6

Телефони: +380638022294

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Федченко Олексій Миколайович

Місія організації

Центр взаємодопомоги «Cпасемо Україну» – це платформа, створена для координації діяльності і взаємодії десятків благодійних організацій і 165 волонтерів, що надають допомогу в прифронтових містах на сході України. Виникнувши спочатку як «гаряча лінія» для евакуації людей c влітку 2014 року, «Спасемо Україну» незабаром розрісся до масштабів фонду, який забезпечує централізацію і координацію взаємодопомоги волонтерів, організацій і християнських церков в десятках населених пунктів, а також збалансовування потреб і можливостей в зоні АТО і місцях компактного поселення людей, які опинилися у вкрай складних життєвих обставинах в результаті трагічних подій на сході України. На сьогодні наш фонд охоплює усю буферну зону вздовж лінії розмежування на Донбасі, маючи волонтерські центри допомоги в 26 населених пунктах.

Ми надаємо продуктову і непродуктову гуманітарну допомогу багатодітним сім’ям, які мешкають в зоні АТО, соціально незахищеним громадянам, до яких відносяться діти, матері-одиначки, люди з інвалідністю і пенсіонери, а також вимушеним переселенцям зі сходу України. Важливим напрямом діяльності Центру взаємодопомоги є сприяння в наданні кваліфікованої медичної допомоги і соціальної реабілітації дітей із зони конфлікту, яке здійснюється за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Фонд, співпрацюючи з донорами і міжнародними партнерами, веде активну роботу за вже існуючими напрямами, при цьому створюючи і розвиваючи нові проекти, спрямовані на дитячі реабілітаційні програми, допомогу дітям з особливими потребами і нужденним людям на сході нашої країни.

Фонд «Cпасемо Україну» був визнаний Організацією Об’єднаних Націй і включений в її план гуманітарного реагування 2016 як організація-учасник, рекомендована ООН для фінансування міжнародними партнерами. Фонд війшов у топ-25 українських благодійників 2015 р. за версією журнала “Новое время” і Національного рейтингу благодійників.
Наших численних волонтерів-місіонерів на Донбасі ви можете впізнати по яскравих помаранчевих жилетах з написом «Молимося за мир». Ми віримо, що абсолютна більшість громадян нашої батьківщини мріють про мир і прагнуть до нього, а любов і добро в серці – нас до нього наближають.

Ми вдячні Вам за підтримку і допомогу, яка приходить нам з усієї України і всього світу і дає можливості і натхнення сповідувати нашу місію: «Cпасаючи людей, cпасемо Україну!»

Сьогодні кожне регіональне відділення Центру активно веде благодійну діяльність у своєму місті. Потреба в централізованому управлінні була продиктована життям, адже напрямки і характер допомоги в зоні АТО та на місцях компактного проживання переселенців розвивались дуже нерівномірно. Збалансувати потреби і можливості, скоординувати маршрути і динаміку допомоги – ось для чого і було створено Центр взаємодопомоги «Спасемо Україну».

Діяльність Центру базується на взаємодії волонтерів та регіональних представників Центру.

Структура Організації:

— Call-центр (прийом дзвінків, розселення, юридична консультація, статистика).
— Гуманітарний відділ (координація вантажів, облік надходжень, закупівля і розподілення надходжень).
— Відділ журналістики (висвітлення подій, медіа-зв’язок, залучення волонтерів).
— Проектний відділ (розробка та ведення проектів, пошук, напрямки розвитку).
— Регіональні представники (надання гуманітарної та продуктової допомоги, евакуація, розселення та ін.)

Напрямки діяльності фонду:

— евакуація;
— розселення;
— гуманітарна допомога;
— соціальна реабілітація дітей;
— відновлення зруйнованих міст;
— відкриття їдалень в зоні АТО;
— адресна допомога.

Категорії одержувачів допомоги:

— діти сироти;
— сім’ї з дітьми;
— багатодітні сім’ї;
— прийомні сім’ї;
— опікунські сім’ї;
— дитячі будинки сімейного типу;
— пенсіонери;
— інваліди;
— сім’ї, які перебувають в тяжких життєвих ситуаціях.


Останні публікації цього розділу:

Інкубатор демократичних ініціатив

Маріупольський ІТ кластер

Пласт - Національна скаутська організація України

Благодійний Фонд "СпівДія"

Благодійний фонд Ескулаб

Благодійна організація “Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя”

Коментувати не дозволено.