Благодійний фонд “Зорі надії”

Форма реєстрації: Благодійна організація

25994692_637165556407690_1458426719565526683_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Донецька область, місто Авдіївка

Адреса: вул. Незалежності, 29

Телефони: +380958462170

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Косовська Аліна Віталіївна - директор (відповідно до Статуту)

Місія організації

Кому ми допомагаємо?

Більша частина активів Фонду виділяється на потреби бійців АТО, а саме групи іноземних добровольців. Це неофіційний добровольчий підрозділ, сформований в кінці 2016 – на початку 2017 років, переважно з екс-бійців Правого Сектору, які мають громадянство Білорусі та Росії. Через складнощі в оформленні деяких документів та бажання працювати єдиним підрозділом, група іноземних добровольців не входить до складу офіційних силових структур України (хоч і тісно з ними співпрацює) та не отримує забезпечення з державного бюджету. Наші волонтери неодноразово відвідували підрозділ безпосередньо на передовій та переконані, що іноземні добровольці роблять вагомий внесок у захист суверенітету України нарівні з офіційними структурами, і мають вчасно отримувати необхідне обладнання та засоби першої необхідності для більш ефективної роботи. На даний момент Фонд регулярно забезпечує групу комплектуючими для зброї, продуктами харчування, сезонним одягом, паливом для службових автомобілів, засобами маскування, будівельними матеріалами для облаштування позицій, специфічним обладнанням, тощо. Протягом 2017 року на фронт була передана допомога загальною вартістю 45 662 грн.

Також, Фонд збирає експонати безпосередньо в зоні проведення бойових дій, знешкоджує та реставрує їх, створює композиції та мініатюри і передає їх організаціям, що мають або планують створити експозицію, присвячену подіям на Донбасі, а також проводить відкриту вуличну виставку фото та артефактів «На теренах Донбасу» в містах України.

«Між двох світів»

Більшість волонтерів Фонду є мешканцями прифронтових регіонів або учасниками АТО, тому ми, як ніхто інший, знаємо яка саме допомога потрібніша на Донбасі, та що корисного ми можемо зробити, постійно перебуваючи в безпосередній близькості до бойових дій. Засновники Фонду є мешканцями міста Авдіївка з активною проукраїнською позицією, які задовго до створення організації надавали посильну допомогу українській армії, навіть коли саме місто було на межі гуманітарної катастрофи.
P.S.: самі засновники, члени та працівники Фонду, а також пов’язані з ними особи, не є отримувачами благодійної допомоги. Першочергово ми дотримуємось чинного законодавства України. 

Як ми залучаємо фінансування?

Фонд є незалежною неурядовою неполітичною організацією, тож отримує фінансування виключно від небайдужих громадян.
Ми збираємо кошти наступними способами:
– в скриньки, встановлені на наших офіційних заходах; – на банківський рахунок Фонду;
– шляхом реалізації сувенірної продукції в рамках проекту «Сувеніри з АТО»;
– на благодійних аукціонах он-лайн.

Де можна побачити звіт за надані благодійні внески?

Звіт за усі зібрані кошти, а також передану благодійну допомогу у вигляді товаро-матеріальних цінностей можна побачити на нашому сайті у розділі «Звіти».


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.