Благодійний фонд “Я Майбутнє України”

Форма реєстрації: Благодійна організація

logo-futur

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: місто Чернівці

Адреса: вул. Вірменська 21

Телефони: 0 800 503 231

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада:

Місія організації

Благодійний фонд “Я майбутнє України” – це унікальна благодійна організація. Ми опікуємося найвразливішими дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, здебільшого це діти-інваліди або з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду. Водночас усіх наших підопічних об’єднує тотальна бідність та складні життєві обставини. Волонтери не просто надають допомогу, а супроводжують кожну дитину, беручи участь у її становленні та розвитку. Наразі це понад 3 тисячі дітей по всій Україні.

Уся звітність організації є абсолютно прозорою. У відкритій групі у Фейсбуці кожен може задати запитання та проконторулювати той чи інший проект. Усі волонтери працюють безкоштовно, а головні руки та серце фонду – керівник фонду, відомий волонтер і невгамовний альтруїст – Марта Левченко. Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відзначив віддану працю Марти та звернувся відповідним листом щодо надання всебічної підтримки фонду губернатором Чернівецької області.

Водночас за увесь час існування фонд не взяв жодної копійки з місцевих чи державних бюджетів і ця фінансова незалежність дозволяє нам протистояти чиновницькій несправедливості та ставати на захист прав дітей від свавілля та соціальних служб.

Нам довіряють представники бізнесу, митці, громадські діячі. Благодійників стає все більше, але й потреби ростуть, тому нам дуже необхідна підтримка! Звертаємось до усіх небайдужих приєднатися до підтримки діток і діючих проектів фонду, адже усі гуртом ми зробимо майбутнє України  успішним і щасливим!


Останні публікації цього розділу:

Громадська Організація "Проти Корупції"

БО БФ Крила України Нікополь

ГО "Алгоритм дій"

Ініціатива "Інклюзивне відновлення за лідерства громад" (CLIR)

ГО "Агенція антикризової підтримки"

ГО "Ініціатива Е+"

Коментувати не дозволено.