Благодійний фонд Ескулаб

Форма реєстрації: Благодійна організація

Благодійний фонд Ескулаб Сергій Дядюшко

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львів

Адреса: вул.Шевченка, 313

Телефони: +380 67 905 68 68

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Дядюшко Наталія - виконавчий директор

Місія організації

Місія благодійного фонду “Ескулаб” допомагати щоб підтримувати та врятувати. Благодійний фонд розпочав свою діяльність після російського вторгнення 24 лютого 2022 року.

Напрямки роботи благодійного фонду:

  • Виготовлення сухпайків – “Файна зупка”, “Файний борщ”, “Файний сніданок” – заготівки перших страв для військових ЗСУ та людей, які вимушено переміщені. Наші волонтери готують герметично запаковані заготівки рисової, гречаної, горохової зупки, а також справжній український червоний борщ. У кожну упаковку ми вкладаємо усю нашу любов, вдячність та віру у перемогу, щоб кожен, хто куштуватиме готову страву, відчували домашній затишок. 
  • Забезпечення медикаментами – турбота про здоров’я є пріоритетом для Фонду. Необхідні ліки для військових та тих, хто знаходиться в гарячих точках ми знаходимо за кордоном, налагоджуємо їх доставку в Україну та безпосередньо у місця, де їх потребують.

Ми – українці, наша суперсила – об’єднуватись заради спільної мети. Зараз у нас вона одна – перемога. Працюємо спільно і наближаємо перемогу. Зайвих рук у нашій справі немає. Запрошуємо до команди!


Останні публікації цього розділу:

Громадська Організація "Проти Корупції"

БО БФ Крила України Нікополь

ГО "Алгоритм дій"

Ініціатива "Інклюзивне відновлення за лідерства громад" (CLIR)

ГО "Агенція антикризової підтримки"

ГО "Ініціатива Е+"

Коментувати не дозволено.