Благодійна організація “Жінка може”

Форма реєстрації: Благодійна організація

Woman_Can-logo

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: м. Київ

Адреса: вул. Пирогова, 4/26, офіс 11

Телефони: + 38 044 235 08 63

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Галина Скіпальська, Голова Правління

Місія організації

Благодійна організація “Жінка може” прагне розкрити потенціал кожної української жінки для усвідомлення нею своєї цінності, ролі і задач, прав в суспільстві, сім’ї, соціумі, а також у здобутті відчуття приналежності. Наше бачення включає світ, де кожна жінка може себе реалізувати. Ми просуваємо ідеї ґендерної рівності, розширення можливостей жінок усіх соціальних верств шляхом надання їм інформаційної і  психологічної підтримки.

Фокус нашої діяльності, перш за все, полягає у мотивуванні та розбудові потенціалу через трансформацію, а не руйнування шляхом протистояння суспільству. На особистісному рівні ми допомагаємо жінкам зрозуміти грані своєї особистості, усвідомити свою цінність і захищати свої кордони, розкрити внутрішній ресурс. На суспільному рівні ми намагаємось розповідати про можливості реалізуватися у суспільстві безпечно і екологічно, забезпечити підтримку в пошуках свого місця в суспільстві, підвищити видимість  та значущість жінок в суспільстві.

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ РОБОТИ

  • Публічність. Підвищення суспільного авторитету організації, щоб наш постійний і значний внесок в українське суспільство і підтримка освіти були визнані.
  • Адвокація. Підвищення ефективності адвокаційної ролі  БО “Жінка може” та розширення нашого впливу за допомогою партнерських відносин.
  • Освіта. Безпосередня робота з жінками за допомогою консультаційних та профілактичних заходів і програм.
  • Стійкість. Створення організаційного потенціалу БО “Жінка може” для ефективної реалізації проєктів національного масштабу.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.