БФ «Сміливість»

Форма реєстрації: Благодійна організація

IMG_0035

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: Україна, 02121, місто Київ, вул. Ташкентська, будинок 33-А

Телефони: +38 (067) -401-82-44

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Харченко Дмитро Олександрович

Місія організації

SMILYVIST Фонд

Війна в Україні триває, потреби внутрішньо переміщених осіб, які шукають безпеки, продовжують зростати. З лютого 2022 року інтенсивні бойові дії та війна залишили принаймні 17,7 мільйонів людей, які потребують гуманітарної допомоги та захисту.

Організація SMILYVIST виникла в цьому контексті на початку кризи, щоб відповісти на нагальні гуманітарні потреби. SMILYVIST було створено на спонтанний момент завдяки об’єднанню кількох місцевих команд реагування в Україні, які складалися з українців для надання допомоги українцям, підтримані міжнародними експертами. Головними пріоритетами Організації стали задоволення основних потреб українців в гідному житті, справедливості та рівності, а також робота з метою збереження суспільства та його структури шляхом мобілізації членів спільноти. У листопаді 2022 року “SMILYVIST” отримала інституційну форму, а в грудні 2022 року Організація була офіційно створена і зареєстрована в Києві, Україна.

SMILYVIST має за мету підтримку українців у цій кризі, поліпшуючи їхнє психологічне та фізичне самопочуття та економічну ситуацію. “SMILYVIST” рухається бажанням надавати допомогу українцям, які постраждали від війни, особливо найвразливішим, обезпеченим та відчуженим групам, шляхом швидкого реагування в рамках довгострокових цілей.


Останні публікації цього розділу:

ГО «Верховний Порядок»

Громадська організація «Навколо Нас. UA»

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Коментувати не дозволено.