БФ “Бібліотечна країна”

Форма реєстрації: Благодійна організація

Logo Biblio

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: (067) 510 11 82

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Люсьєна Шум, виконавчий директор

Місія організації

Благодійна організація “Благодійний фонд “Бібліотечна країна” була заснована в червні 2015 року. Метою роботи Фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на  надання допомоги та сприяння законним інтересам бібліотек України.

В червні 2016 р. БФ «Бібліотечна країна» спільно з командою випускників дванадцятого семінару «Відповідальне лідерство» ініціативи Аспен в Україні почали реалізацію нового проекту «ЖИВА СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА», метою якого стало поповнення фондів українських бібліотек новими примірниками сучасної української та світової літератури від провідних видавництв України, поширення культури читання, активізація діалогу шляхом проведення зустрічей діячів української культури з читачами. В результаті проекту понад 2500 книг на суму більш ніж 150 тис. грн. були безкоштовно передані в бібліотеки Луганської та Донецької областей. Також в рамках проекту були проведені зустрічі з письменниками та громадськими діячами у Сєвєродонецьку та Маріуполі. Серед гостей були письменники та поети Андрій Кокотюха, Любко Дереш, Сергій Жадан, Любов Якимчук, Галина Крук, Олексій Чупа та ін.

У вересні 2016 року були анонсовані нові проекти. В рамках проекту «Подаруй книгу рідній бібліотеці» кожен може подарувати українські книжки одній з бібліотек нашої країни. Все, що необхідно зробити – це купити пакет книжок за спеціальною, зниженою, ціною на сайті www.livelibrary.com.ua та вказати бібліотеку, якій благодійник хоче допомогти. Книги будуть відправлені Фондом у зазначену бібліотеку. Партнери проекту: українські видавництва, які надали спеціальну ціну на свої книги та компанія «Нова пошта», яка безкоштовно буде доставляти книги в бібліотеки.

Другим проектом є конкурс «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр». Партнер проекту – Українська бібліотечна асоціація. Метою конкурсу є відзначення професійних успіхів та творчої ініціативи серед бібліотек України та забезпечення можливості надати благодійну допомогу бібліотекам з найцікавішими заявками. Учасниками можуть бути українські публічні бібліотеки всіх рівнів. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.livelibrary.com.ua. Кінцева дата подання заявки – 16 жовтня 2016 р.


Останні публікації цього розділу:

Громадська спілка «Українська академія медіації»

ГО "Дядьковицький молодіжний центр"

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Коментувати не дозволено.