Агенція регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району

Форма реєстрації: Громадська організація

ARR-Logo4

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Добротвір

Адреса: вул. Івана Франка, 14/4

Телефони: (050)2387096

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook Twitter

Керівник організації, посада: Нікітіна Ірина Степанівна

Місія організації

З  1 липня 2012 року  Агенція регіонального розвитку Кам’янка-Бузького  району (за підтримки компанії ДТЕК)  почала формувати команду. Агенція напрацьовувала форму реєстрації та стратегію діяльності. Усі працівники пройшли  стажування в інших Агенціях України, для набуття необхідних навиків та перейняття досвіду роботи.

26.10.2012р.  Агенція регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району була офіційно зареєстрованою  як комунальна установа (рішення 14 сесії 6 скликання Добротвірської селищної ради №11 від 23 жовтня 2012 року та рішення 15 сесії  скликання  Стародобротвірської сільської ради № 07 від 09 жовтня 2012 року), що здійснює свою діяльність на території усього Кам’янка-Бузького району, з центральним офісом у селищі Добротвір.

Мета АРР сприяти економічному розвитку району, розвитку підприємництва, працювати над забезпеченням  зайнятості населення, збільшенням надходжень до бюджету, захистом законних прав та інтересів суб’єктів підприємництва регіону.  АРР сприяє знаходженню джерел коштів для всебічного економічного розвитку, формує  конкурентоспроможний ринок, прогнозує і визначає  перспективи подальшого економічного розвитку регіону.

Наша місія:
Впровадження програм, проектів для підвищення якості життя людей, створення умов для їх самореалізації та розвитку бізнес-середовища

Наші завдання:
• Налагодження міжсекторальної співпраці з метою забезпечення сталого розвитку
• Впровадження програм та проектів, що спрямовані на розвиток підприємництва, залучення молоді до бізнесу та громадської активності
• Залучення фінансових та інформаційних ресурсів для реалізації місцевих програм та проектів


Останні публікації цього розділу:

Благодійний фонд «Лідери змін»

Товарство Анонімні Алкоголіки

Молодіжна агенція з адвокації ромської культури"АРКА"

ВГО Правозахисна організація Спільна Мета

Громадська організація "Медіапростір Україна"

Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам

Коментувати не дозволено.