ACMP Україна

Форма реєстрації: Громадська організація

ACMP-Logo1

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: +380 63 474 16 20

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Ірина Чернишова, Голова Правління

Місія організації

ACMP Україна – це спільнота експертів, практиків, консультантів з управління змінами, які у своїй діяльності керуються принципами Управління змінами (Change Management) та Стандартом ACMP для управління змінами й мають амбітні цілі змінити традиційний спосіб мислення в управлінні бізнесом та організаціями.

Громадська організація є філією глобальної Асоціації професіоналів з управління змінами ACMP Global в Україні.

Місія: промоція професії та дисципліни Change Management в Україні, розширення сфери знань і розвиток компетенцій менеджерів з управління змінами, адаптація міжнародного досвіду, обмін інтегрованими практиками, методами і досягненнями задля підвищення ефективності управління змінами в Україні.

Візія: спільнота фахівців в управлінні змінами, провайдер міжнародного та українського досвіду, інновацій та передових інтегрованих практик для управління змінами в Україні.

Цінності: взаємоповага, порядність, справедливість, відповідальність, висока дисциплінованість.

Управління змінами, або Change Management – це практика застосування структурованого підходу для переходу організації з поточного стану в майбутній з метою забезпечення досягнення очікуваних вигоди та переваг. Управління змінами пропонує підходи, інструменти і методи, які дозволяють організації успішно досягти бажаного майбутнього стану. Інтегруючись з іншими дисциплінами, такими як стратегічне планування, управління проєктами, організаційний розвиток та вдосконалення процесів, управління змінами забезпечує цінність, дозволяючи людям приймати зміни та діяти у майбутньому стані. 

«Ми прокладаємо шлях для змін, які спрацьовують» – у цьому формулюванні місії глобальної Асоціації професіоналів з управління змінами відображено не лише прагнення опанувати зміни, а й величезне бажання керувати практиками змін. Асоціація є незалежним і надійним джерелом професійної досконалості та високої дисципліни, вона об’єднує успішну спільноту менеджерів змін. Нині ACMP Global має 43 відділення та співтовариства в усіх куточках світу. Вона веде масштабну діяльність з промоції управління змінами як дисципліни та професії. До цієї діяльності входить розробка і впровадження Стандарту управління змінами та Кодексу етики, програма сертифікації фахівців з управління змінами (CCMP™), акредитація освітніх провайдерів (QEP).

Докладніша інформація про діяльність ACMP Україна та членство в організації:
телефон: +380 63 474 16 20
e-mail: [email protected]
вебсайт: ACMP Україна


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.