З’явилося друге видання “Довідника для роботи з молоддю у громадах”

В рамках проекту “Школа молодіжних лідерів громад” у Тернополі розробили "Довідник для роботи з молоддю в громадах. Друге видання" (ЗАВАНТАЖИТИ).“Школа молодіжних лідерів громад” – освітній проект з ...

D1
З’явилося друге видання “Довідника для роботи з молоддю у громадах”

В рамках проекту “Школа молодіжних лідерів громад” у Тернополі розробили “Довідник для роботи з молоддю в громадах. Друге видання” (ЗАВАНТАЖИТИ).

“Школа молодіжних лідерів громад” – освітній проект з підготовки фахівців, які працюють з молоддю та є продовженням проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Мета проекту – надати керівництву та працівникам структурних підрозділів, які відповідають за реалізацію молодіжної політики в громадах, а також молодіжним активістам, комплексні знання та навички, які допоможуть їм ефективно працювати з молоддю своїх громад.

У Довіднику тренери, які були залучені до проекту, діляться своїми знаннями на теми, що стосуються роботи з молоддю в громадах. Окрім того, перед початком проекту наша громадська організація провела опитування серед молоді на предмет тем, які варто висвітлити у Довіднику. Кожен з учасників проекту обрав собі тему і розкрив її, базуючись на власному досвіді роботи з молоддю у своїй громаді” – зазначає Максим Черкашин, керівник проекту та громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” .

Довідник стане в пригоді як молодіжним лідерам, так і працівникам органів місцевого самоврядування, які працюють з молоддю.

Міністерство молоді та спорту підтримало цей проект, оскільки очевидним є брак кадрів, які були б компетентними в реалізації молодіжної політики на місцевому рівні. Без сумніву, молоді професіонали зможуть забезпечити належну комунікацію, надихнути власним прикладом, залучити молодих людей до здійснення змін у житті громадян регіону та країни загалом. Важливо, щоб це відбувалося в партнерстві між владою та громадянським суспільством, зокрема молодіжними організаціями, та відбувалась консолідована співпраця разом з керівниками громад. Йдеться, передусім, про створення механізмів участі молодих людей в процесах ухвалення та імплементації рішень, починаючи з базового рівня” – коментує Олександр Ярема, заступник міністра молоді та спорту України.

Проект “Школа молодіжних лідерів громад” реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»