Реєстрація


Звернення Громадського Простору до третього сектору

Друзі, хочемо відреагувати на хвилю запитів-звернень на адресу Громадського Простору від представників НУО про можливу зміну нашої інформаційної політики, що цього тижня наростає особливо активно. ...

1 рік (1)
Звернення Громадського Простору до третього сектору

Друзі,

хочемо відреагувати на хвилю запитів-звернень на адресу Громадського Простору від представників НУО про можливу зміну нашої інформаційної політики, що цього тижня наростає особливо активно.

“Які умови розміщення новини? А чи у Вас безоплатно можна анонсувати тренінг тепер, бо от у ваших колег…? Що для цього треба, щоб стало можливим? А до розсилки можна потрапити?”. З цими питаннями звертаються не тільки новачки сектору, а й організації, які роками користуються нашими послугами, знають наші цінності, засади редполітики тощо.

Запевняємо публічно, Громадський Простір не змінює правила взаємодії, наш рух назустріч – допомагати громадським організаціям бути більш ефективними, видимими – лишається незмінним. Інформація від і для НУО розміщується безкоштовно, і, як Ви могли помітити, ми ще й активно її промотуємо в соцмережах.

Громадський Простір в рамках усіх своїх проектів намагається враховувати важливість стабільної роботи Порталу, надання інформаційно-комунікаційних послуг ГО, більше того, розширювати сервіси та оптимізувати взаємодію. Ми розуміємо свою унікальну функцію в громадському секторі, що громадянський портал з більш як 10 річною історією досі потрібен громадянському суспільству, досі лишається ключовим елементом інформаційної інфраструктури – тут можна поінформувати про свої активності та скористатися комплексом інших послуг.

Як громадська інституція, яка роками вибудовує свою репутацію, щоденною поточною роботою в інтересах усього третього сектору (вже навіть ширше), ми не можемо раптом вирішити працювати за новими правилами, не сповістивши Вас, не надавши аргументів.

Ми свідомо не розміщуємо рекламу, щоб лишати нашу інформаційну політику прозорою. Тогоріч ми зробили опцію на сайті - як можна підтримати нашу роботу фінансово (через донейти), але тільки для охочих зробити це за власним бажанням. Ми розуміємо, що поки що життєздатність такого Порталу це не може забезпечити. Тому аби підтримувати стабільну роботу платформи, допомагати сотням ГО бути почутими, знаходити партнерів, поширювати свої напрацювання, ми намагаємось фандрейзити кошти (нехай і невеликі), пишучи проектні заявки, які, до речі, підтримуються не так завзято, як нові стартапи тощо.

Ми дійсно щиро радіємо, що наша щоденна відвідуваність зросла вдвічі за рік, що до нас звертаються нові ГО, що ми (а це ми з Вашими новинами/активностями) стаємо популярними в соціальних мережах, що відшуковуємо можливості творити для Вас актуальний і цікавий контент.

Не можемо стверджувати, що ситуація з часом не зміниться, врешті ми як громадська організація перебуваємо в таких же умовах, викликах – як і кожен з сектору, проте обіцяємо, що про зміну політик, відкрито повідомимо, з фактами і аргументами.

Користуючись навіть такою нагодою, хочемо ще раз подякувати читачам, користувачам наших послуг, дописувачам за активну взаємодію, готові почути Ваші коментарі і відгуки!

 

Щиро,
команда Громадського Простору

 

portal_tips


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

До завершення кампанії збору коштів на наступні 5 відзнак героїв Небесної Сотні залишилося 20 днів

РПР закликає владу припинити політичне переслідування голови правління Центру протидії корупції

УКУ став національним організатором міжнародних судових змагань

Депутати та працівники Люблинецької ради вчилися здійснювати свою діяльність публічно та прозоро

Реформування законодавства щодо дискримінації осіб з інвалідністю в Україні

Як в Бельгії працевлаштовують людей з інвалідністю

 • Владимир

  Ваш портал – найкращий. Дуже вдячний за те, що і як ви робите.

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Дякуємо Вам!

 • Viacheslav Golovchenko

  Ви гарно працюєте!

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Дякуємо за оцінку!