Зупинимо туберкульоз разом. Започатковано інформаційну кампанію #ТакМиМожемо

Українські протитуберкульозні громадські організації, об’єднані з 2005 року в Коаліцію «Зупинимо туберкульоз разом» постійно скеровують свою діяльність на проведення адвокації (профілактичної, ...

медицина лікарі doctor
Зупинимо туберкульоз разом. Започатковано інформаційну кампанію #ТакМиМожемо

Українські протитуберкульозні громадські організації, об’єднані з 2005 року в Коаліцію «Зупинимо туберкульоз разом» постійно скеровують свою діяльність на проведення адвокації (профілактичної, інформаційно-просвітницької роботи), комунікації та соціальної мобілізації в сфері протидії туберкульозу.

images 567

Така діяльність поширюється на осіб, які приймають рішення в органах державної влади і місцевого самоврядування, засоби масової інформації, громадські інституції, громадян, з ключових та вразливих груп та загальне населення країни. Ми маємо об’єднати зусилля усіх активно діючих союзників для підвищення обізнаності суспільства щодо проблем туберкульозу та висувати вимоги щодо надання необхідних ресурсів, медичних послуг, а також залучення громадськості для забезпечення сталого виконання програми боротьби з туберкульозом.

Наразі підготовлено і видано інформаційні посібники, буклети, постери тощо. Наочні матеріали з питань боротьби з туберкульозом тут. Цілком зрозуміло, що така діяльність хоч і є систематичною, але виклики сьогодення потребують проводити цю нашу інформаційну діяльність більш акцентовано. 

З цією метою започатковується інформаційно-аналітичний Вісник. Він буде видаватися із встановленою періодичністю і буде так само скерований на аудиторію, яка зазначена вище. Органзіатори чекають матеріали для публікації у виданні.

Більше на сайті  БО «Українці проти туберкульозу»: https://stoptb.org.ua/.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату