Зупинимо туберкульоз разом. Започатковано інформаційну кампанію #ТакМиМожемо

Українські протитуберкульозні громадські організації, об’єднані з 2005 року в Коаліцію «Зупинимо туберкульоз разом» постійно скеровують свою діяльність на проведення адвокації (профілактичної, ...

медицина лікарі doctor
Зупинимо туберкульоз разом. Започатковано інформаційну кампанію #ТакМиМожемо

Українські протитуберкульозні громадські організації, об’єднані з 2005 року в Коаліцію «Зупинимо туберкульоз разом» постійно скеровують свою діяльність на проведення адвокації (профілактичної, інформаційно-просвітницької роботи), комунікації та соціальної мобілізації в сфері протидії туберкульозу.

images 567

Така діяльність поширюється на осіб, які приймають рішення в органах державної влади і місцевого самоврядування, засоби масової інформації, громадські інституції, громадян, з ключових та вразливих груп та загальне населення країни. Ми маємо об’єднати зусилля усіх активно діючих союзників для підвищення обізнаності суспільства щодо проблем туберкульозу та висувати вимоги щодо надання необхідних ресурсів, медичних послуг, а також залучення громадськості для забезпечення сталого виконання програми боротьби з туберкульозом.

Наразі підготовлено і видано інформаційні посібники, буклети, постери тощо. Наочні матеріали з питань боротьби з туберкульозом тут. Цілком зрозуміло, що така діяльність хоч і є систематичною, але виклики сьогодення потребують проводити цю нашу інформаційну діяльність більш акцентовано. 

З цією метою започатковується інформаційно-аналітичний Вісник. Він буде видаватися із встановленою періодичністю і буде так само скерований на аудиторію, яка зазначена вище. Органзіатори чекають матеріали для публікації у виданні.

Більше на сайті  БО «Українці проти туберкульозу»: https://stoptb.org.ua/.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE