Зробити електронну книгу самостійно тепер можна у мережі бібліотек Рівного

За допомогою простого онлайн-сервісу рівненські письменники і науковці можуть оформити свої роботи в електронні книги кількох форматів. Де і як це зробити, навчать працівники центральної міської ...

Онлайн-сервіс для макетування е-книги у мережі бібліотек Рівного
Зробити електронну книгу самостійно тепер можна у мережі бібліотек Рівного

За допомогою простого онлайн-сервісу рівненські письменники і науковці можуть оформити свої роботи в електронні книги кількох форматів. Де і як це зробити, навчать працівники центральної міської бібліотеки імені Володимира Короленка у Рівному.

Гарна новина для рівнян, які пишуть книги чи займаються науковою діяльністю. На базі централізованої бібліотечної системи Рівного можна власноруч створити свою електронну – художню чи наукову – книгу. Завдяки простому у використанні сервісу кожен письменник і науковець зможе швидше познайомити з результатами своєї роботи якомога ширше коло читачів і частіше взаємодіятиме з сайтом бібліотеки.

Проект онлайн-майданчика для макетування електронних книг для рівнян було реалізовано у рамках громадського бюджету Рівного, як переможець конкурсу проектів місцевих ініціатив.

Про сервіс макетування електронних книг та те, як саме ним користуватися, рівненські автори можуть дізнатися у центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка за адресою: Рівне, вул. Київська, 44, район автовокзалу.

Незабаром у мережі бібліотек пройде презентація онлайн-сервісу і розпочнеться тестування його можливостей авторами. Щоб бути в курсі події, стежте за новинами сайту Централізованої бібліотечної системи.

Постійні відвідувачі мережі міських бібліотек Рівного знають, що бібліотечна система міста – це найбільш підходящі локації для зосередженої роботи. До бібліотек приходять, щоб попрацювати у тихій зоні, обладнаній комп’ютерами, або – у читальних залах.

Попрацювати до бібліотеки приходять викладачі, репетитори й учні, які готуються тут до занять і розширюють кругозір. А також – представники творчих професій і науковці: дизайнери, програмісти, інженери, маркетологи, аналітики та письменники. Останні відтепер зможуть використовувати бібліотеку не лише як локацію для пошуку потрібної інформації чи натхнення, а й попрацювати над електронними книгами.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Хто в громаді головний: порівняння повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб

8 громад України розпочали шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019