Змінюй світ ефективно: стартував новий набір на професійний курс для благодійників

Український католицький університет разом із Центром розвитку благодійності оголошує другий набір на програму «Управління благодійними фондами». Протягом п’яти місяців учасники вчитимуться будувати ...

charity_MBA_1920x1920px_02-1
Змінюй світ ефективно: стартував новий набір на професійний курс для благодійників

Український католицький університет разом із Центром розвитку благодійності оголошує другий набір на програму «Управління благодійними фондами». Протягом п’яти місяців учасники вчитимуться будувати довгострокову комунікацію із донорами і партнерами, надихатимуться успішними кейсами та застосовуватимуть на практиці ключові тренди в благодійності. У фіналі учасники презентують оновлені стратегії розвитку власних фондів. 

Навчання на курсі «Управління благодійними фондами» триватиме з 24 жовтня 2019 року по 29 лютого 2020 року у Київському центрі УКУ. Подати заявку на участь можна за посиланням http://llc.ucu.edu.ua/charity.  Курс складатиметься із 5 модулів по 3 дні кожний і буде спрямований на професіоналів — керівників та менеджерів благодійних організацій.

Спікерами стануть 33 фахівці, серед яких співзасновник фонду «Нужна помощь», засновник та директор медіапорталу «Такие дела» Мітя Алешковський;  філантроп, консультант із питань стратегії та розвитку неприбуткових громадських організацій Дмитро Дікман; засновниця БФ «Таблеточки» Ольга Кудіненко; директор Української Біржі Благодійності Ірина Гуцал; бренд-лідер Fedoriv Валентин Панюта; співзасновник Gres Todorchuk та ініціатор UAnimals Олександр Тодорчук; соціологиня Ірина Бекешкіна; експертка з поведінкової науки Анастасія Нуржинська; викладач управління проєктами Львівської бізнес-школи УКУ Сергій Потапов та інші. Інформація про всіх тренерів є на сайті програми http://llc.ucu.edu.ua/charity.

Це вже другий набір на курс «Управління благодійними фондами». Попередній випуск відбувся у червні 2019 року. Тоді організатори з-поміж 137 заявників відібрали 39 учасників — це засновники і топменеджери благодійних і громадських організацій із Києва, Львова, Дніпра, Рівного та Одеси. Серед випускників представники відомих українських благодійних фондів і громадських організацій «Повернись живим», «Відчуй», Let’s help, «Ти не один», «Життєлюб», «Свої» тощо. 

«Під час курсу я отримала цінний досвід колаборації та інструменти, що дозволяють ефективно використовувати ресурси фонду. Наша команда стала єдиним цілим та перестала марнувати час, натомість сміливо запускає нові ініціативи. Фонд Kiddo допомагає важкохворим дітям та їхнім родинам. Після навчання у нас з’явилися три нові партнерські проєкти, ми запустили продаж добрих сувенірів. Завдяки флешмобу «Мільйон для Kiddo» зібрали 900 000 гривень за тиждень. Коли треба було терміново знайти гроші на лікування дитини, ми написали пост так, як рекомендували тренери програми УКУ, і закрили питання за добу»,розповідає випускниця курсу, директорка БФ Kiddo Ольга Хархота. 

Курс «Управління благодійними фондами» охоплює 5 модулів, понад 120 годин навчання, 54 лекції від 33 фахівців, особисті консультації та постійну підтримку менторів. На початку курсу кожен учасник отримує посібник для благодійників. Відбір на курс відбуватиметься за резюме. Кандидатів за необхідності запрошуватимуть на співбесіду.

Програма «Управління благодійними фондами»
Київський центр УКУ: вул. І. Мазепи, 10-A.
24 жовтня 2019 р. – 29 лютого 2020 р.
Деталі програми та реєстрація за посиланням: http://llc.ucu.edu.ua/charity


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок