«Жива» арт-інсталяція про безпечне кохання переїхала на Поділ

Київ, 22 лютого 2019 – Столичну арт-інсталяцію «Кохання» з елементом доповненої реальності перемістили з парку імені Тараса Шевченка на алею поруч з кінотеатром «Жовтень». Тепер кожен гість Подолу ...

Додано:
akrasnoplakhtych

Арт-інсталяція 'Кохання'
«Жива» арт-інсталяція про безпечне кохання переїхала на Поділ

Київ, 22 лютого 2019 – Столичну арт-інсталяцію «Кохання» з елементом доповненої реальності перемістили з парку імені Тараса Шевченка на алею поруч з кінотеатром «Жовтень». Тепер кожен гість Подолу зможе побачити арт-об’єкт сучасного мистецтва, що «оживає», аби мотивувати українців захищати своє інтимне здоров’я та правильно користувалися презервативами.

Арт-інсталяція створена відомим вуличним митцем Володимиром Бєлоконем та міжнародною неурядовою організацією Фундацією АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine) до Міжнародного дня презерватива.

В Україні 66% усіх випадків передачі ВІЛ трапляються під час незахищених статевих контактів*.

Мета арт-об’єкта – нагадувати українцям про найпростіший засіб захисту кохання – презерватив. Вона містить елемент доповненої реальності: щоб його протестувати, потрібно завантажити на смартфон додаток “Live Portrait”, навести на елемент інсталяції з написом LOVE та зачекати декілька секунд. З’явиться відео, в якому розповідається про міфи й чутки про презервативи та як правильно ними користуватися.

Арт-інсталяція встановлена за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації до 17 травня 2019 року та є частиною глобальної соціальної кампанії до Міжнародного дня презерватива. Її започаткувала AIDS Healthcare Foundation (AHF), найбільша неурядова організація в боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Кампанія популяризує використання презервативів як невід’ємної частини інтимного життя сучасної людини.

______________________________________

ПРО ФУНДАЦІЮ

AHF Ukraine (Фундація АнтиСНІД-США в Україні) – українське Представництво AHF. Зусиллями Фундації у 2018 році в Україні 133 тис. людей пройшли тестування на ВІЛ, понад 35 тис. ВІЛ-позитивних пацієнтів отримали безкоштовні медичні послуги у 12 регіонах України. 32 млн грн – вклад Фундації в систему охорони здоров’я України для підтримки профілактики, тестування та лікування ВІЛ і супутніх захворювань. Фундація АнтиСНІД-США в Україні забезпечує зв’язок лікаря з пацієнтом на всіх стадіях діагностики та лікування ВІЛ, покриває витрати на проведення дороговартісних обстежень, забезпечує безкоштовне лікування та профілактику опортуністичних інфекцій людей з ВІЛ, забезпечує пацієнтів можливістю звернутися до лікаря в зручний для пацієнта час – через співпрацю з лікарями державних закладів тощо.


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Іриси Небесної Сотні розквітнуть у місцях пам’яті

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Мрії і потреби українських НУО: аналіз

Медсестри мають стати громадськими лідерами у сфері допомоги тяжкохворим

Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

Марта Чумало: «Людина має кращі шанси вижити, коли добре розуміє, заради чого»