Згуртувати громаду у сфері протидії булінгу

Основним інструментом воркшопу, що відбувся у міській центральній бібліотеці 20 листопада, стала настільна кооперативна стратегія "Світ Громад" - гра у жанрі соціального симулятора. Таким чином ...

Додано:
tviisvit

126167886_206443491000429_5420375997450077106_n
Згуртувати громаду у сфері протидії булінгу

Основним інструментом воркшопу, що відбувся у міській центральній бібліотеці 20 листопада, стала настільна кооперативна стратегія “Світ Громад” – гра у жанрі соціального симулятора. Таким чином організатори прагнули  згуртувати громаду у сфері протидії булінгу. Організувала навчання Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ” спільно з Бориспільською центральною міською  бібліотекою.

Це не перший захід ініціаторів у напрямку боротьби з шкільним цькуванням. Раніше у книгозбірні презентували річний проєкт, а у жовтні провели дводенний тренінг для лідерів шкільного самоврядування та працівників освіти.

Підтримує проєкт “Мистецтво перемагати булінг” Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ігрофікацію для учасників обрали не випадково, адже, за словами керівника проєкту Олександра Чепура, ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Сценарієм освітньої гри став кейс “громада щасливих людей”, а учасники шукали дієві стратегії, які можуть допомогти знизити рівень поширення явища булінгу у молодіжному середовищі.

За словами директорки бібліотеки Жанни Кручиніної, ця гра вчить як працювати в команді, сприяє розвитку навичок спілкування.

Особливо актуальною проблема шкільного цькування є для малих міст, де булінг стає заміною змістовним розвагам і саморозвитку підлітків.126356313_1771595809656545_2741396615806111121_n

Тож, всі гравці висловили думку, що кожна людина є частиною громади та може ефективно впливати на її розвиток і подолання негативних явищ.  Досягти ж цілей у протидії булінгу можна  лише спільними зусиллями, а не поодинці.

Як відомо, Всесвітній день дитини відзначається  20 листопада як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Раніше учасники проєкту з трьох міст України Бориспіля, Ніжина та Пирятина вивчали явище булінгу, його причини та наслідки, знайомились із інтерактивною методикою форум – театру та розробляли власні проєкти, які планують реалізувати найближчим часом.

Воркшоп відбувся у межах проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» реалізується за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в України. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд