Жінки ВПО – соціальний капітал громади

“Жінки ВПО – соціальний капітал громади” – це назва проєкту громадської спілки “Інститут місцевої демократії “Відкрите суспільство”. Кожен проєкт передбачає зміни. Іноді їх легко помітити й оцінити, ...

Додано:
Opensociety

ВПО
Жінки ВПО – соціальний капітал громади

“Жінки ВПО – соціальний капітал громади” – це назва проєкту громадської спілки “Інститут місцевої демократії “Відкрите суспільство”. Кожен проєкт передбачає зміни. Іноді їх легко помітити й оцінити, іноді – зовсім не просто. Особливо, коли це стосується людей, що пережили і ще й досі перебувають у стресовому стані.

зображення_viber_2022-08-15_18-47-49 

“Я порахувала, що наші заняття продовжувались протягом 40 днів. Для мене – це знакове число. 40 днів занять, заходів, зустрічей. Ви помітили як я змінилась? Моє життя змінилось, почали відбуватись чудові речі, знаходяться потрібні люди, речі, робота…” – пряма мова учасниці проєкту Вікторії. Під час реалізації проєкту наша команда жалкувала, що не робили фотографії очей учасниць на початку занять і по їх завершенні, тому що це був яскравий якісний показник результативності проєкту. Очі оживали, з’являлась посмішка, люди змогли побачити себе у майбутньому. Ідея проєкту з інтеграції ВПО у місцеву громаду полягала, зокрема, у залученні ВПО до малих соціальних груп, в яких задіяні як нові мешканці громади так і місцеві жителі, з метою комунікації, налагодження дружніх стосунків. Це виявилося вдалою ідеєю.

Учасники, після завершення заходів по проєкту, продовжують спілкування, відвідують, вже на постійній основі, заняття з розвитку української мови, самозахисту, йоги, інші. Психоемоційна підтримка посилила внутрішню стійкість і рівновагу, що дало поштовх до пошуку роботи, до самореалізації.

Комунікація продовжується, учасниці самоорганізовуються у волонтерстві, підтримці ЗСУ, дітей, що залишились на окупованих територіях. На фото один з прикладів їх діяльності, сердечка, що виконані за технікою валяння і які будуть доставлені волонтерами нашим бійцям.

Проєкт реалізується за підтримки  Українського Жіночого Фонду.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Готується відео-посібник зі стратегування

Як допомагати людям з інвалідністю під час війни. Інформаційна підтримка від Доступно.UA

Чотири відео, що прокачають Вашу громадську організацію

Як працює бізнес на Рівненщині в умовах повномасштабної війни: релокація, мікрогранти і наповнення бюджету

У Запорізькій області соціальні працівники вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

Як сформувати ефективну команду? Інтерв'ю з незалежною НR-консультанткою для бізнесу, рекрутеркою Анною-Марією Сабов