«Жінки. Мир. Безпека» – як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

Тренінг з локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» відбувся у Рівному для представників консультаційно-дорадчих органів територіальних ...

жін6_головна
«Жінки. Мир. Безпека» – як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

Тренінг з локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» відбувся у Рівному для представників консультаційно-дорадчих органів територіальних громад.

Упродовж двох днів учасники вивчали як усе це впроваджувати на місцевому рівні.
Складали плани заходів щодо подолання безпекових викликів і планували гендерно орієнтовані послуги для вирішення проблем та задоволення потреб цільових груп, які найбільше постраждали від війни.

Жін3
До участі у тренінгу долучилися представники консультаційно-дорадчих органів обласних військово-цивільних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, представники управлінь праці та соціального захисту населення, громадських об’єднань та ініціативних груп територіальних громад Рівненщини.

жін уповновапжений
Представник Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Анатолій Досич – презентував «Актуальні завдання органів вдали та органів місцевого самоврядування у сфері формування та реалізації державної ґендерної політики: 2022 року».

жін7

Тренерки Марія Дмитрієва та Елла Ламах розкрили наступні теми:  

  • Виклики та загрози для різних цільових груп, які виникли внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України
  • Складові людської безпеки. Ідентифікація та реагування на безпекові виклики в стратегіях, програмах та планах дій різного спрямування
  • Оновлений НПД 1325: основні підходи до формування змін, напрями, за якими внесено відповідні зміни
  • Міжнародні стандарти та документи Резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир та безпека»
  • Синергія міжнародних та національних документів
  • Врахування положень Оновленого НПД 1325 «Жінки, мир, безпека» у локальних планах та програмах: методологія, підходи, врахування міжсекторальної взаємодії.
  • Створення гендерно-чутливих послуг на місцевому рівні. Проблеми, успішні практики
  • Моніторинг та оцінка. Міжнародні та національні інструменти. Відображення процесу моніторингу в НПД 1325. Врахування підходів здійснення моніторингу у локальному 1325.
  • Співпраця органів влади та органів місцевого самоврядування з громадянським суспільством, залучення їх до процесу прийняття рішень
  • Співпраця з міжнародними партнерами та партнерами з розвитку на регіональному рівні.

жін12

Наш дороговказ – Цілі сталого розвитку. Конвенції, резолюції, Національний план дій та інші документи – підсилюють Резолюцію 1325 – «Жінки. Мир. Безпека» – яка стала важливою для України від початку війни 2014 року.

жін11
Захід відбувся у рамках проєктів Пакту: «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що фінансується Урядом Канади та «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що впроваджується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації