Зелені рішення для луцьких ОСББ

У Луцьку представників ОСББ навчали, як покращити свої будинки, впровадивши зелені рішення. Навчання відбулося в рамках проєкту «Енергоефективність та зелена енергетика в житловому секторі». Участь в ...

1
Зелені рішення для луцьких ОСББ

У Луцьку представників ОСББ навчали, як покращити свої будинки, впровадивши зелені рішення. Навчання відбулося в рамках проєкту «Енергоефективність та зелена енергетика в житловому секторі». 

Участь в проєкті взяли 30 голів та членів правління луцьких об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 

1

Петро Лавринюк, координатор проєкту «Енергоефективність та зелена енергетика в житловому секторі»

«Таке навчання – це хороша можливість отримати нові навички, знання та рекомендації від провідних експертів галузі щодо впровадження відновлювальних джерел енергії в багатоквартирних будинках», – переконаний координатор проєкту «Енергоефективність та зелена енергетика в житловому секторі» Петро Лавринюк

2

Він також зауважив, що в умовах повномасштабної війни та ракетних атак росіян по цивільній інфраструктурі мати альтернативні джерела енергії життєво необхідно: «Ми в цьому переконалися минулого опалювального сезону під час блекаутів. Тож треба бути готовим до всього і цьогоріч, бо як показує досвід – росіянам байдужі норми міжнародного права».

3

Чи не найбільше зацікавлення в учасників викликала тема встановлення сонячних електростанцій. Експерт Дмитро Левицький розповів не лише про переваги та недоліки встановлення сонячних електростанцій в багатоквартирних будинках, а й про юридичні аспекти, зокрема, можливість продавати надлишкову енергію.

4

Таке ж навчання провели і для голів та членів правління ОСББ Володимира.

Ця публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії