Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні

Закінчив свою роботу проєкт «Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні» (More influence of youth on the local environmental agenda in Georgia ...

Додано:
Rostyslav Dzundza

сад-яблока
Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні

Закінчив свою роботу проєкт «Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні» (More influence of youth on the local environmental agenda in Georgia and Ukraine) за фінансової підтримки Eastern Partnership Civil Society Facility з метою підвищення рівня залученості молоді щодо прийняття рішень в сфері екології в муніципальному рівні.

Під час проекту було реалізовано комплекс різноманітних заходів, зокрема проведення освітніх заходів, таких як онлайн-школа, семінари на місцях, робота з муніципальною адміністрацією щодо питань навколишнього середовища та розробка рекомендацій для неї. Разом в рамках проекту була створенна довгострокова платформи, задля адвокатування досягнень проекту. Юридичними засадами законопроекту «Про охорону навколишнього середовища», концепція сталого розвитку ООН, Green Deal. В рамках проекту, також було підсилено регіональну співпрацю в рамках Східного Партрнерства між Україною та Грузію серед еко-активних молодих людей. Учасники мали змогу поділитись досвідом та очікування від своїх муніциипалітетів щодо подільшого розвитку екологічної повістки дня.

Основні напрями були відображені в аналітичному звіту, який дуже скоро буде доступний на сайті Бюро. Бажаючи бути прямими учасниками еко-активізму була проведена кампанія зі збору сміття, в рамках якої учасники популяризували раціональне поводження зі сміттям серед свого найближчого оточення. Але найбільше запам’ятався візит команди проекту до Калушу в школу #5. Вибір не був випадковим, саме в цьому місті викладачкою працює одна з учасниць нашої літньої онлайн-школи, яка люб‘язно погодилася замінити урок біології лекцією, яку підготувала команда. Разом з тим, Калуш є зоною екологічного лиха, тому поїздка сюди була важлива і з цієї причини. Під час візиту Богдан представив презентацію щодо зміни клімату, економічного аспекту екології, та низку практичних кроків, якими кожен може вплинути задля покращення стану навколишнього середовища. Звісно, всі учасники дотримувались протиепідемічних заходів.

З усіма доробками проекту можливо буде ознайомитись на сайті НУО «Бюро соціальних та політичних розробок» або на інстрагрм сторінці instagram.com/youthandenvironment.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу

В Одеській області обговорили співпрацю місцевої влади та неурядового сектору у гуманітарній сфері