Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні

Закінчив свою роботу проєкт «Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні» (More influence of youth on the local environmental agenda in Georgia ...

Додано:
Rostyslav Dzundza

сад-яблока
Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні

Закінчив свою роботу проєкт «Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні» (More influence of youth on the local environmental agenda in Georgia and Ukraine) за фінансової підтримки Eastern Partnership Civil Society Facility з метою підвищення рівня залученості молоді щодо прийняття рішень в сфері екології в муніципальному рівні.

Під час проекту було реалізовано комплекс різноманітних заходів, зокрема проведення освітніх заходів, таких як онлайн-школа, семінари на місцях, робота з муніципальною адміністрацією щодо питань навколишнього середовища та розробка рекомендацій для неї. Разом в рамках проекту була створенна довгострокова платформи, задля адвокатування досягнень проекту. Юридичними засадами законопроекту «Про охорону навколишнього середовища», концепція сталого розвитку ООН, Green Deal. В рамках проекту, також було підсилено регіональну співпрацю в рамках Східного Партрнерства між Україною та Грузію серед еко-активних молодих людей. Учасники мали змогу поділитись досвідом та очікування від своїх муніциипалітетів щодо подільшого розвитку екологічної повістки дня.

Основні напрями були відображені в аналітичному звіту, який дуже скоро буде доступний на сайті Бюро. Бажаючи бути прямими учасниками еко-активізму була проведена кампанія зі збору сміття, в рамках якої учасники популяризували раціональне поводження зі сміттям серед свого найближчого оточення. Але найбільше запам’ятався візит команди проекту до Калушу в школу #5. Вибір не був випадковим, саме в цьому місті викладачкою працює одна з учасниць нашої літньої онлайн-школи, яка люб‘язно погодилася замінити урок біології лекцією, яку підготувала команда. Разом з тим, Калуш є зоною екологічного лиха, тому поїздка сюди була важлива і з цієї причини. Під час візиту Богдан представив презентацію щодо зміни клімату, економічного аспекту екології, та низку практичних кроків, якими кожен може вплинути задля покращення стану навколишнього середовища. Звісно, всі учасники дотримувались протиепідемічних заходів.

З усіма доробками проекту можливо буде ознайомитись на сайті НУО «Бюро соціальних та політичних розробок» або на інстрагрм сторінці instagram.com/youthandenvironment.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст розповіли про виконання місцевих бюджетів серед громад області