Заява Благодійної організації “100% Життя” щодо протиправних дій

 17 лютого вночі невідомі особи завдали пошкоджень офісу БО "100% Життя". Біля дверей було підірвано невстановлений предмет, та залишено плакат на якому згадується депутатка Верховної Ради Лада Булах ...

Булах
Заява Благодійної організації “100% Життя” щодо протиправних дій

 17 лютого вночі невідомі особи завдали пошкоджень офісу БО “100% Життя”. Біля дверей було підірвано невстановлений предмет, та залишено плакат на якому згадується депутатка Верховної Ради Лада Булах (яка є членкинею “100% Життя”) та законопроект, яким розширюються права підлітків на отримання медичної допомоги — інформує Дмитро Шерембей, Голова Координаційної ради БО.

У заяві Благодійної організації “100% Життя” щодо протиправних дій, йдеться:

Ми звернулись до правоохоронних органів, зараз триває слідство. 

Вперше в Україні, на пропозиції вдосконалити права людини громадська організація отримала погрозу, яку можна оцінити як терористичну дію. Сьогодні вночі невідомі скоїли спробу підриву офісу найбільшої пацієнтської організації 100% “Життя”. Було залишено напис, який адресовано народному депутату України Ладі Булах, членкіні нашої організації.

БО “100%життя” послідовно відстоює права пацієнтів, та веде боротьбу за доступ до лікування. Частиною нашої боротьби є підтримка змін до законодавства, які вдосконалюють права людини. Зокрема ми підтримуємо законопроект 2684, який надає підліткам право отримувати медичну інформацію про своє здоров’я . Ми вже зіткнулись з масовою кампанією по дискредитаціі законопроекту і масовими маніпуляціями та фейками. Але ми наголошуємо, що ми захищаємо права підлітків і робимо це за правовою процедурою з урахуванням всіх думок.

Нам дуже прикро, що сьогодні про цей акт вандалізму дізнаються всі міжнародні партнери, з якими заради здоров’я та життя наших пацієнтів ми співпрацюємо! Адже ми прагнемо представляти Україну як державу яка є флагманом боротьби за права людини в регіоні.

Ми звертаємось до органів виконавчої влади, до Президента, Прем’єр-міністра України, до правоохоронних органів — просимо вас уважно слідкувати за розслідуванням цієї справи та знайти організаторів! Ми хочемо знати замовників. Адже в цивілізованій демократичній країні залякування та погрози життю активістів мають бути покарані!

Наша місія — боротися за життя і нас не зупинять погрози та залякування!

Джерело


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Уряд ухвалив план заходів на 2020 рік з реалізації Нацстратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Активістів з Донецької та Луганської областей запрошують пройти опитування

Регулювання онлайн-медіа та платформ спільного доступу до інформації та відео за законопроєктом №2693-д “Про медіа”

Відбулася прем’єра української версії гри «Democracy Cake – Рецепт демократії»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст продовжують консультувати громади щодо формування ОТГ

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети