Завершилось навчання у Школі IncSchool в Івано-Франківську

В Івано-Франківську на базі Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» продовжується навчання в рамках Школи громадського адвоката – інклюзивного громадського радника ...

Додано:
dobrobut

Знімок екрана 2023-11-09 184130
Завершилось навчання у Школі IncSchool в Івано-Франківську

В Івано-Франківську на базі Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» продовжується навчання в рамках Школи громадського адвоката – інклюзивного громадського радника «IncSchool».

Завершальний, 3 день навчання був присвячений практичному застосуванню отриманих знань, плануванню роботи з урахуванням власного досвіду кожного майбутнього радника.

Під час навчання учасники отримали відповіді на такі запитання: як вдало організувати консультаційний процес та зберегти етику спілкування з людьми з порушенням опорно-рухового апарату? як надати першу психологічну допомогу особам з інвалідністю?

Були також проведені практичні заняття з безбар’єрності через вихід до міста та його публічних закладів разом з представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській ОДА Миколою Макаром та фахівцями Державної реабілітаційної установи «Центру реабілітації «Донбас» Ксеніє Засипко, Ольгою Левицькою, Ганною Карандєй.

Майбутні громадські радники ділилися своїм баченням подальшої роботи, станом та перспективами надання реабілітаційних та соціальних послуг у своїх громадах.

«Навчання пройшло для мене дуже корисно, – говорить Леся Павлючок, психологиня КНП «Ясінянська міська лікарня», – тому що я стала звертати увагу на ті речі, на які не звертала. Заїду на кожен вокзал, бо їду автобусом, і бачу, що не має пандусів або є, але розвалені, або є пандус та немає поручня, двері у вокзал дуже вузькі. І багато інших речей. Це жах. Так не має бути. Ті же самі відділи Укрпошти, держструктури – те ж саме. Потрібно змінювати Країну. У кожному місті і селі треба таке навчання, як проводите Ви».

***

Цей захід проводиться Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


 

Останні публікації цього розділу:

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип

Інтеграція ВПО у громаду міста Рівне як запорука розвитку громади