Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

Наприкінці червня завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів, яка проходила в онлайн-форматі. Незважаючи на війну в Україні, всеукраїнській волонтерській мережі "Volunteer Community", яка є ...

pexels-negative-space-34601
Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

Наприкінці червня завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів, яка проходила в онлайн-форматі. 

Незважаючи на війну в Україні, всеукраїнській волонтерській мережі “Volunteer Community”, яка є організатором проєкту, вдалося провести навчання для 32 учасників. Якщо раніше участь у курсі брали представники й інших країн, то цього разу слухачами стали тільки українські волонтери. 

За словами організаторів, програму навчання для волонтерів, яка тривала біля місяця, довелося трішки змінити через ситуацію в країні. Крім традиційних тем, таких як основи волонтерства, правила роботи з людьми “золотого віку”, робота в команді та вигорання, додали й нові дисципліни.

“Учасників школи дуже цікавила тема залучення ресурсів, тому ми додали файндрайзинг до курсу. Також учасники високо оцінили  сесії з психологом, на яких розглядали техніки саморегуляції станів та відновлень”, – зазначила Дар’я Єфіменко, координаторка з освітніх програм та супервізії міжнародної волонтерської мережі “Volunteer Community FSU” в Україні. 

Також для учасників проводили зустрічі з іноземними волонтерами, які допомагають українцям, а також з волонтерськими центрами Volunteer Community, які опікуються проблемами ВПО.

Випускники школи займатимуться допомогою та підтримкою в адаптації та соціалізації ВПО, прийматимуть дзвінки на проекті “Гаряча лінія”, допомагатимуть та підтримуватимуть людей, які постраждали від війни.

“Я від усього серця вдячна школі волонтерства за безцінні знання, які я отримала, за живе, дружелюбне, приємне спілкування,  чудову атмосферу, надзвичайно цікавий і важливий матеріал, поданий у доступній формі! Дякую за ваш професіоналізм, старання, вміння об’єднати між собою зовсім різних людей, створивши одну велику і дружню команду! Для себе я дізналась дуже багато, з радістю ділитимуть отриманими знаннями з оточуючими і тими, хто того потребує”, – поділилася своїми враженнями одна зі слухачок курсу. 

Довідка:

Волонтерська мережа “Volunteer Community” працює у 24 містах України та має 30 волонтерських центрів. Вона реалізує соціальні проекти та ініціативи, які направлені на допомогу нужденним людям похилого віку, дітям групи ризику, людям з особливими потребами, розвиває проекти у соціально важливих сферах життєдіяльності – екологія, допомога тваринам, здоровий спосіб життя, а також займається освітою волонтерів.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Блогінг під час війни. Нові виклики

На Волині працюють над інтеграцією переселенців у життя місцевих громад

Стан культури та креативних індустрій під час війни - результати дослідження

Тбіліські принципи: про наслідки вторгнення в Україну для режиму БВГ/ФТ для НПО в країнах Східного партнерства

Прикладні напрямні партнерства #СтійкістьДляГромад

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради