Завершене тестування бета-версії платформи WikiInvestigation

Проект WikiInvestigation, що фінансується Європейським Союзом і реалізовується Фондом Інновацій та Розвитку, завершив тестування бета-версії платформи громадських розслідувань корупції. Про це ...

Додано:
Antonina Khabulia

girl and sunflowers
Завершене тестування бета-версії платформи WikiInvestigation

Проект WikiInvestigation, що фінансується Європейським Союзом і реалізовується Фондом Інновацій та Розвитку, завершив тестування бета-версії платформи громадських розслідувань корупції. 
Про це повідомив керівник проекту Роман Яковлєв.

“Ми залучили правників, розробників, журналістів і активістів, щоб отримати професійний зворотний зв’язок і визначити потреби користувачів”, — зазначив Роман Яковлєв.

WikiInvestigation — незалежна платформа громадських розслідувань корупційних схем. Платформа працюватиме за принципом краудсорсингу. Колективний розум дозволить об’єднати громадськість у розслідуваннях корупційних схем по всій Україні.
Нині проект зосереджений в Києві і п’яти пілотних містах: Харків, Одеса, Дніпро, Чернівці та Житомир. Запуск децентралізованої платформи дозволить WikiInvestigation стати всеукраїнською мережею.

Стежте за оновленнями проекту у Facebook.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

В окупованому Криму систематично порушуються усі стандарти справедливого правосуддя – моніторинг

У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини в місцевих громадах

Короткий аналіз законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал» з огляду його впливу на регіональні бюджети

«Бути сильнішим»: в Миколаєві обговорили проблеми гендеру та об'єктивації

Програма «Доступні ліки» зробила ліки доступнішими – звіт ВООЗ

Prometheus запустив курс «Медіаграмотність: практичні навички»