Запрацював чат-бот для документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності «‎ЕнергодарСОС»

Мешканці Енергодару та окупованих районів Запорізької області можуть фіксувати воєнні злочини росіян через телеграм-бот.Запрацював чат-бот для документування воєнних злочинів та злочинів проти ...

317374853_2915799658715053_5368511747540395787_n
Запрацював чат-бот для документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності «‎ЕнергодарСОС»

Мешканці Енергодару та окупованих районів Запорізької області можуть фіксувати воєнні злочини росіян через телеграм-бот.

Запрацював чат-бот для документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності «ЕнергодарСОС». Телеграм-бот створений правозахисниками, щоб дати можливість громадянам на окупованих територіях долучитися до процесів притягнення керівництва та військових держави-терориста до відповідальності.

Авторами ініціативи є Об’єднання родичів політв’язнів Кремля та Коаліція «Україна. 5 ранку». Через бот мешканці тимчасово окупованих районів Запорізької області можуть безпечно для себе повідомити правозахисників про воєнні злочини росіян. Ці свідчення будуть використані українськими та міжнародними судами.

З початком повномасштабного вторгнення російські солдати скоїли вже тисячі воєнних злочинів. Викрадення та утримання в полоні мирного населення, руйнування цивільної інфраструктури та житлових будинків, вбивства і катування, крадіжки й мародерство відбуваються на окупованих територіях щодня.

unnamed (3) 

Телеграм-бот “ЕнергодарСОС” доступний тут.

 

Джерело: Об’єднання родичів політв’язнів Кремля.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення