Запрацювала лінія психологічної допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану

Команди ГО «Вектор прав людини» та ГО «Боротьба за права» об’єднують зусилля для надання психологічної та правової допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану.Ми вже зібрали команду ...

психолог
Запрацювала лінія психологічної допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану

Команди ГО «Вектор прав людини» та ГО «Боротьба за права» об’єднують зусилля для надання психологічної та правової допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану.

Повідомлення на фб - психдоп1

Ми вже зібрали команду професійних психологинь та психотерапевток, які зможуть допомогти людям з інвалідністю та їх опікунам(-кам), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і, за потреби, дітям.

Яку психологічну допомогу можна отримати?

  • Індивідуальні психологічні онлайнові консультації.
  • Приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання.

Як звернутись за допомогою?

  • Заповнити онлайн-форму після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;
  • зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
  • зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Наші оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста(-ку), які допоможуть з запитом.

Звертатись можна з України та закордону.

Про надання правової допомоги людям з інвалідністю анонсуватимемо більш детально найближчим часом. 

Нагадуємо, що з питань евакуації на безпечну територію, пошук водіїв і волонтерів, а також прямої фінансової підтримки евакуації; супроводу при перетині кордону та допомога з розміщенням закордоном; фінансової допомога волонтер(к)ам, які допомагають з ліками та їжею для тих людей, які не мають змоги евакуюватися ви можете звернутись безпосередньо до Fight For Right за телефоном +380978831508.

Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту “Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану”, що реалізується ГО “Вектор прав людини” у співпраці з ГО “Боротьба за права” за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання зусиль щодо успішної інтеграції людей, які знайшли прихисток у Хмельницькій громаді

Оплачуване стажування для українців в Австрії: деталі нової ініціативи

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді