Запорізькій молоді влаштували військово-спортивні вихідні

В рамках підготовки до змагань з військово-спортивних багатоборств та Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в лісах Запорізького району відбувся "профільний" ...

клуб стафф
Запорізькій молоді влаштували військово-спортивні вихідні

В рамках підготовки до змагань з військово-спортивних багатоборств та Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в лісах Запорізького району відбувся “профільний” комплексний захід для дівчат і хлопців різних соціальних груп.

Протягом 8-9 серпня три десятки школярів навчались на практиці обходитись і користуватись різними видами зброї, орієнтуватись на різній місцевості, надавати першу долікарську допомогу за будь-яких ситуацій, відпрацьовували силові прийоми й, безумовно, – покращували свої здоров’я та фізичний стан на березі Дніпра.

— Ці таборування — крута можливість для підлітків отримати нові практичні знання та з користю провести час в компанії друзів на свіжому повітрі — ділиться головний організатор проекту і керівник військово-спортивного клубу “СТАФФ” Владислав Шкодякін.

Окрім цього клубу до проекту долучився й ряд профільних організацій і представники силових структур – 110 об’єднана бригада територіальної оборони Запорізької області, молодіжна організація “Наше щасливе життя”, Обласний центр патріотичного виховання молоді, ГО “Основи майбутнього”, ГО “Вогник”, співробітники патрульної та превентивної поліції.

Само собою, організатори, інструктори й учасники табору дотримувались “карантинних” заходів і рекомендацій.


Тематика публікації:                                    

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд