Запорізькі копи заспівали жестами Гімн України

29 вересня весь світ відзначав Міжнародний день глухих. Співробітники та співробітниці Управління патрульної поліції в Запорізькій області тематично й неординарно підійшли до цієї дати та записали до ...

гімн україни жестовою мовою
Запорізькі копи заспівали жестами Гімн України

29 вересня весь світ відзначав Міжнародний день глухих. Співробітники та співробітниці Управління патрульної поліції в Запорізькій області тематично й неординарно підійшли до цієї дати та записали до своїх нечуючих співгромадян звернення в форматі жестової пісні — Гімну України, під вокальний супровід Злати Огнєвіч [запис акапельного виконання].

До творчого “виступу” готувалися недовго — протягом майже години повторили раніше вивчені та попрактикували нові жести-слова.

— Було багато ідей, яку композицію підготувати та виконати жестовою мовою, бо в кожного з нас — власні улюблені виконавці та музичні стилі — ділиться керівник курсів жестової мови для поліцейських Олександр Кахай, — одноголосно обрали Гімн України, бо він знайомий абсолютно всім і є одним з головних державних символів.

По виконанню гімну України голосом і жестовою мовою двоє офіцерів сказали “Патрульна поліція чує кожного з вас”.

Це не разова така акція від запорізьких “копів” — до цього протягом 3х місяців вони вивчали на спеціальних безкоштовних курсах жестову мову, а отримані знання паралельно практикували на виїздах та патрулюваннях.

Окрім того, час-від-часу, приїздять запорізькі патрульні з освітніми міні-заходами, в тому числі, й до запорізької школи-інтернату для глухих дітей, де вже можуть спілкуватися з нечуючими вихованцями напряму (без перекладачів).


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Від сьогодні діють нові форми заяв у сфері державної реєстрації

Хто такі «бізнес-ангели» і як вони можуть допомогти у залученні коштів для вашого проєкту?

Сесія Тернопільської міської ради - що нового?

Стартує інформаційна кампанія про процедури голосування на місцевих виборах

Попередні результати Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

Як завершити дві реформи і запустити ефективну систему місцевого самоврядування