Запорізька молодь об’єднується для подолання домашнього насильства

Активні дівчата та хлопці Запорізької області об’єднуються в межах проєкту «Покоління без насильства», щоб разом працювати над попередженням і подоланням проявів гендерно зумовленого і домашнього ...

217605010_10216730887019558_7849475272256617667_n
Запорізька молодь об’єднується для подолання домашнього насильства

Активні дівчата та хлопці Запорізької області об’єднуються в межах проєкту «Покоління без насильства», щоб разом працювати над попередженням і подоланням проявів гендерно зумовленого і домашнього насильства. Реалізує ініціативу благодійний фонд «Імпульс.ЮА» за підтримки Посольства США в Україні.

Новий проєкт став продовженням діяльності, розпочатої фондом «Імпульс.ЮА» ще на початку нинішнього року. Це була інформаційна кампанія, спрямована на підвищення обізнаності молоді про гендерно зумовлене і домашнє насильство.

Тепер ініціатива продовжена у розширеному форматі. Додався, серед іншого, компонент навчання для молоді. В межах нового проєкту вже зібрано команду з двадцяти активних дівчат та хлопців, які пройдуть спеціальні тренінги. А після них проведуть власні тематичні активності для своїх однолітків, також спрямовані на підвищення обізнаності молоді про проблему гендерно зумовленого і домашнього насильства, та способи його попередження і подолання.

Вчора ввечері у коворкінгу Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки пройшла перша зустріч учасниць та учасників нової групи. Говорили про прояви гендерно зумовленого і домашнього насильства, його масштаби у світі та в Україні, та про способи попередження і подолання цього явища.

217015761_10216730888019583_2611048528241172960_n

Молодь активно ділилася своїми думками про причини виникнення гендерно зумовленого і домашнього насильства, та про обставини, які призвели до загострення ситуації під час пандемії коронавірусу.

Однією з найважливіших тем зустрічі стало знайомство учасниць та учасників між собою. Дуже швидко стало зрозумілим, що зібралася команда яскравих і вмотивованих особистостей, між якими є багато спільного.

Тож переконані, що нова команда має потужній потенціал, і обов’язково проявить себе власними яскравими активностями!

Проєкт тільки розпочинається, і для запорізької молоді в ньому буде ще багато цікавих заходів! Тож приєднатися до команди проєкту можна буде і надалі. Для цього достатньо заповнити коротку анкету за посиланням.

Також підписуйтесь на сторінки «Покоління без насильства» в соціальних мережах,
у Facebook facebook.com/noviolencegeneration
та у Instagram instagram.com/noviolencegeneration
слідкуйте за новинами та допомагайте у поширенні корисної інформації серед молоді!

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»