Запорізька молодь братиме участь у грандіозному проєкті «Покоління без насильства»

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» розпочинає новий набір до грандіозного молодіжного проєкту «No Violence Generation» («Покоління без насильства»).Наша мета – зменшити кількість випадків такого ганебного ...

NVG Facebook
Запорізька молодь братиме участь у грандіозному проєкті «Покоління без насильства»

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» розпочинає новий набір до грандіозного молодіжного проєкту «No Violence Generation» («Покоління без насильства»).

Наша мета – зменшити кількість випадків такого ганебного явища, як домашнє та гендерно зумовлене насильство. Ми не підтримуємо ідею «б’є – значить любить». Б’є – значить здійснює злочин! Україні час позбавлятися від печерних уявлень про стосунки!

На учасників та учасниць проєкту очікує багато яскравих та цікавих активностей:
- участь у інформаційній кампанії «Покоління без насильства», спрямованій на підвищення обізнаності молоді щодо гендерно зумовленого і домашнього насильства;
- навчання молодих активісток та активістів на тему попередження і подолання гендерно зумовленого і домашнього насильства, та проведення учасниками і учасницями навчання власних просвітницьких заходів за принципом «рівний-рівному»;
- участь у створенні циклу спеціальних інформаційних матеріалів, відеороликів та інфографіки;
- проведення власних тематичних інформаційно-просвітницьких заходів;
- долучення до молодіжного руху «No Violence Generation» («Покоління без насильства»), спрямованого на попередження і подолання гендерно зумовленого і домашнього насильства.

Загалом, наша мета – це підтримати активну молодь, яка хоче і готова боротися з таким негативним і ганебним явищем, як гендерно зумовлене і домашнє насильство, і допомогти такій молоді сформуватись у потужний волонтерський рух.

І вже зараз ми запрошуємо молодих хлопців і дівчат віком від 15 до 25 років, які мешкають на території міста Запоріжжя та Запорізької області, долучитися до навчальної групи проєкту, а в перспективі – стати учасниками молодіжного руху «No Violence Generation».

Для подання заявки на участь у проєкту достатньо заповнити коротеньку анкету за посиланням:
https://forms.gle/o4SzQiQce3JHrtnG7

З питань співпраці, та будь-яких інших питань, звертайтесь до керівника проєкту Миколи Колодяжного: 067 614 10 53, [email protected], fb.com/nnikkolo.

Підписуйтесь на сторінки «No Violence Generation» у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/ noviolencegeneration/
https://www.instagram.com/noviolencegeneration/

Слідкуйте за оголошеннями та новинами!

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Особливості боротьби з кіберзлочиністю в умовах воєнного стану

«Млинці за донат»: автори ідеї хочуть відкрити ще 7 нових закладів у Києві

Нововолинськ поділився своїм досвідом у роботі з переселенцями

Безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів надає Вінницька ІТ-Академія

Українців-біженців чекає робота в ІТ після інтенсивного навчання

Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни