Законопроект про СМС-благодійність рекомендований до другого читання

Профільний Комітет з питань культури і духовності Верховної Ради України одноголосно підтримав законопроект № 2297 до другого читання. До запуску СМС-благодійності лишилося 2 парламентські кроки. ...

ufb - український форум благодійників - уфб
Законопроект про СМС-благодійність рекомендований до другого читання

Профільний Комітет з питань культури і духовності Верховної Ради України одноголосно підтримав законопроект № 2297 до другого читання. До запуску СМС-благодійності лишилося 2 парламентські кроки.

15 червня 2016 р. парламентський Комітет з питань культури та духовності одноголосно підтримав законопроект № 2297 до другого читання.

Український форум благодійників дякує членам Комітету, очолюваного народним депутатом Миколою Княжицьким, за оперативний розгляд законопроектів про СМС-благодійність. Ми цінуємо те, що профільний комітет іде назустріч благодійній спільноті, розуміючи важливість якнайшвидшого впровадження цього зручного механізму допомоги.

Над доопрацюванням законопроекту № 2297 до другого читання працювали народні депутати України Світлана Войцеховська, Іван Крулько та Олексій Гончаренко. Завдяки цій роботі модель СМС-благодійності готова до впровадження. Важливою поправкою стало обмеження спектру неприбуткових організацій, які зможуть скористатися збором допомоги через благодійні СМС. Зокрема, цей інструмент буде недоступним для політичних партій та кредитних спілок.

Два наступні кроки

Щоб СМС-благодійність удруге слухалася в сесійній залі парламенту, комітетський розгляд повинен пройти ще супутній законопроект № 3467, який звільняє благодійні телекомунікаційні повідомлення від податків і вносить відповідні зміни до Податкового кодексу. Ми просимо голову Комітету з питань податкової та митної політики Ніну Южаніну винести законопроект № 3467 на розгляд Комітету 6 липня та рекомендувати його прийняти у другому читанні. Головний проект № 2297 в редакції Комітету до другого читання повність відповідає змісту проекту № 3467.

Джерело: Український форум благодійників.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку