Закінчився перший етап навчання в школі «Адвокатів покращення соціальних послуг – інклюзивних громадських радників»

Підготовка роботи 20 громадських радників, які у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях популяризуватимуть філософію розбудови інклюзивного суспільств, розроблятимуть інклюзивні ...

Додано:
dobrobut

Знімок екрана 2023-10-11 194039
Закінчився перший етап навчання в школі «Адвокатів покращення соціальних послуг – інклюзивних громадських радників»

Підготовка роботи 20 громадських радників, які у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях популяризуватимуть філософію розбудови інклюзивного суспільств, розроблятимуть інклюзивні заходита проєкти розвитку – такою була ціль Школи «Адвокатів покращення соціальних послуг – інклюзивних громадських радників» «IncSchool».

Протягом жовтня майбутні громадські радники взяли участь у 7 заняттях, присвячених найважливішим питанням інклюзії в різних сферах життя.

Изображение

Навчання організовано Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей», який реалізується за підтримки ПроєктуUSAID «ГОВЕРЛА».

Изображение

Під час навчання були розглянуті такі питання, як створення безбар’єрних просторів та доступності об’єктів соціальної інфраструктури маломобільним групам населення, інклюзивних місцевих політик, завдань, викликів та перспектив соціального захисту населення, прав осіб з інвалідністю, репродуктивного здоров’я жінок та дівчат з інвалідністю та планування сім’ї, судової системи і судової практики в Україні, вміння громадськості відстоювати свої інтереси.

Изображение

Майбутні громадські радники не лише переймали існуючий досвід, а й активно ділилися своїм баченням вирішення тієї чи іншої проблеми.  Одним із завдань для тих, хто пройшов навчання, стало проведення аналітичної роботи з вивчення та адаптації місцевих профільних програм і рішень органів влади, спрямованих на покращення якості надання соціальних послуг у громадах.

Наступний етап роботи Школи — триденний практикум, який відбувається 1-3 листопада у місті Івано-Франківськ на базі Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

***

Цей захід проводиться Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».  Зміст цього заходу не обов’язково відображає поглядиUSAID та Уряду США.


    

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації