Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області
Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає.Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у ...
Додано:
Viktor Tarasov
![Project-GBV](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2024/02/Project-GBV-e1709186778555.jpg)
Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає.
Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.
Місцева влада, на сьогодні, не достатньо спроможна або обмежена в можливостях ефективно реагувати на ці гуманітарні й безпекові виклики.
Саме тому, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини наразі реалізує проект, націлений на посилення зусиль різних суб’єктів з протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) на рівні територіальних громад Чернігівської області.
Основними завданнями даної ініціативи є:
- Комплексна підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства на місцевому рівні
- Посилення обізнаності громадськості та груп ризику щодо проблематики гендерно-зумовленого насильства та можливостей отримання допомоги
- Розвиток потенціалу правозахисних та гендерно-орієнтованих НУО Чернігівщини у сфері протидії насильству за ознакою статі, захисту й відновлення прав постраждалого від війни населення.
Отримати юридичну, соціальну, психологічну та іншу допомогу у випадках домашнього насильства можна:
- За номером телефону: 063-140-63-47
- Звернувшись на електронну пошту: [email protected]
- На Facebook-сторінці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини: https://www.facebook.com/Chernihiv.Human.Rights.Committee
- Особисто звернувшись до офісу проекту за адресою: м.Чернігів, вул.Гонча 57
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” реалізується ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини” в межах програми “Спроможні та сильні”, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.