Задонатили до БФ «Діти Героїв» і потужно перезапустилися: триває дизайн-марафон «Схвильовані»

Марафон «Схвильовані» від дизайн-агенції Rocketmen — це допомога новому бізнесу на старті та перезапуск брендингу вашого бізнесу за донати дітям, які втратили батьків через війну. Прийдешня ...

1 (1)-min
Задонатили до БФ «Діти Героїв» і потужно перезапустилися: триває дизайн-марафон «Схвильовані»

Марафон «Схвильовані» від дизайн-агенції Rocketmen — це допомога новому бізнесу на старті та перезапуск брендингу вашого бізнесу за донати дітям, які втратили батьків через війну. Прийдешня українська зима видалася набагато важчою, ніж усі ми могли подумати. Тому марафон подовжили безстроково, а його цілі стали масштабнішими: допомогти якомога більшій кількості людей — щоби «Діти Героїв» були в теплі, а український бізнес вистояв, врятувавши економіку країни.

«Схвильовані» — марафон, під час якого дизайн-агенція Rocketmen розробляє логотип та віжуали для старту/рестарту рекламних кампаній вашого бізнесу. Натомість ви вносите донати до благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується малечею, яка втратила батьків внаслідок війни.

1 (1)-min

Ціль марафону «Схвильовані» — зібрати щонайменше 500 000 грн донатів для БФ «Діти Героїв». Якщо на старті марафону фонд опікувався 800 дітьми, то наразі їх кількість вже сягнула цифри 1500. Його мета сьогодні — допомогти ще більшій кількості дітей.

Для чого марафон «Схвильовані» потрібен вашому бізнесу? По-перше, це швидкий і яскравий рестарт без великих бюджетів. По-друге, він допоможе в найкоротші сроки адаптувати всі комунікаційні платформи українською мовою: логотипи, віжуали, сайти, — згідно зі вступу закону про державну мову в дію.

Перші результати марафону вже можна побачити на сторінках брендів:

SLURPсімейний бізнес обсмажування кави, який розширюється навіть під час війни. 
ВИКУПмедіа про сучасну українську культуру і творчість.
Oxfocмотиваційна платформа для корпоративного навчання, яка піклується про клієнтів і створює «турботливі» умови для навчання.

Як узяти участь у дизайн-марафоні «Схвильовані»?

  1. Подати заявку на сайті креативної дизайн-агенції Rocketmen
  2. Отримати лист про підтвердження участі та заповнити детальний бриф
  3. Зробити донат на рахунок благодійного фонду «Діти Героїв»
  4. Отримати новий логотип та стартові віжуали для рекламних кампаній
  5. Перезапустити свій бізнес із новою силою

Не залишайтесь байдужими й не втрачайте крутий шанс потужно перезапустити бізнес, підтримавши дітей та економіку своєї країни!

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз