Ювілейний 20 Docudays UA відбудеться у червні

Ювілейний 20-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA організатори вирішили перенести на початок літа. Занотовуйте нові дати події: 2–8 червня 2023 року. Торік ...

Додано:
Docudays UA

52579602133_6c9a452321_h
Ювілейний 20 Docudays UA відбудеться у червні

Ювілейний 20-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA організатори вирішили перенести на початок літа. Занотовуйте нові дати події: 2–8 червня 2023 року. Торік осмислювали виняткову ситуацію, коли більшість тем поставлена на паузу, а буденне життя, державні механізми, глобальні інструменти безпеки, особисті плани потребують щоденного аналізу й перегляду. У 2023 році без вагань взято курс на перспективи майбутнього.

«Останній рік був украй важким випробуванням. Робити фестиваль довелося в умовах, коли ми втрачали дорогих нашому серцю людей, високопрофесійних і відданих справі колег/-жанок, з якими пройшли вогонь і воду, особливих друзів та подруг фестивалю, які захищали Україну і яких більше немає з нами.  Як би складно не було, ми рухаємося далі. Наше паливо —  любов наших глядачів/-ок до фестивалю. Цьогоріч у нас будуть плани «A», «B», «C». Стільки варіантів, скільки знадобиться. Є хороші новини й для українських режисерів/-ок: незабаром ми запускаємо опен-кол. Ми трохи сумуємо, що відпускаємо улюблений березень, але з надією дивимося у тепліший та, сподіваємося, приязніший до нас червень. У 2023-му говоритимемо про майбутнє й спільну візію, про міста та відбудову, про нашу перемогу», — коментує рішення організації та тематичний фокус Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA.

Фестивальна програма  зберігає знайоме різноманіття: кінопокази, заходи RIGHTS NOW! та DOCU/СИНТЕЗ, події індустрії та «Архіву війни» — проєкту, започаткованого у 2022 році.

«Ми залишаємося на улюбленому Подолі та, як завжди, з хвилюванням чекатимемо нашої зустрічі, цього разу — у теплих променях початку літа» — зазначають організатори.

Чільне фото: Стас Карташов


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз