Юристи УГСПЛ примусили Platinum Bank через суд повернути валютний депозит вкладниці

Пані Наталя (ім’я змінено), мешканка Маріуполя, зберігала свої заощадження у Platinum Bank. Коли жінка прийшла до банку, щоб забрати свої кошти — працівники установи спілкувались з нею у дуже грубій ...

Додано:
Tetiana Goncharuk

суддя
Юристи УГСПЛ примусили Platinum Bank через суд повернути валютний депозит вкладниці

Пані Наталя (ім’я змінено), мешканка Маріуполя, зберігала свої заощадження у Platinum Bank. Коли жінка прийшла до банку, щоб забрати свої кошти — працівники установи спілкувались з нею у дуже грубій формі та відмовились повернути кошти у валюті — натомість запропонували виплатити у гривні по заниженому курсу або продовжити строк депозитного договору.

Пані Наталя вирішила відкрити в банку депозитний рахунок та покласти на нього кошти у іноземній валюті. Стримати заявлені обіцянки банк не зміг — з січня 2017 року установу визнано збитковою, наразі банк перебуває на стадії ліквідації.

Коли жінка звернулась до співробітників банку, щоб забрати свій внесок, то почула відмову у досить неввічливій формі. На таке нахабство банку пані Наталя знайшла гідну відповідь —  звернулась за консультацією до Маріупольської приймальні УГСПЛ. Юристи приймальні підготували скарги до Управління банку та до Національного банку України.

Не дочекавшись відповіді від посадових осіб Управління банку та Національного банку, пані Наталя звернулася до суду для захисту прав споживачів та повернення грошових коштів. Не обійшлось і без судового засідання. Судове засідання було затягнуто на два місяця. Через два місяця банк виплатив усю суму депозиту, не чекаючи на рішення суду.

Підготувала Тетяна Гончарук
Джерело: УГСПЛ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку