Юридичний відділ УАВПП підготував довідник з питань участі ЗМІ у виборах

Протягом першого місяця виборчої кампанії Гаряча лінія УАВПП проконсультувала майже 50 представників ЗМІ. Аби допомогти редакціям друкованих ЗМІ адаптуватися до вимог нового закону про місцеві ...

Місцеві вибори
Юридичний відділ УАВПП підготував довідник з питань участі ЗМІ у виборах

Протягом першого місяця виборчої кампанії Гаряча лінія УАВПП проконсультувала майже 50 представників ЗМІ.

Аби допомогти редакціям друкованих ЗМІ адаптуватися до вимог нового закону про місцеві вибори не повторювати помилок свої колег ми зібрали найбільші поширені питання та узагальнили відповіді на них.

Довідник допоможе і тим редакціям, які вперше висвітлюють вибори, адже звертає увагу на основні «зони ризику» в які редакція потрапляє в процесі висвітлення виборів та розміщення агітації.

Довідник базується на практичних прикладах застосування закону, з якими стикнулися видавців з різних газет. Для зручності матеріал викладено, в форматі «запитання – відповідь».

Для отримання консультацій які не були висвітлені у довіднику, звертайтесь до Гарячої лінії юридичних консультацій УАВПП.

Консультації надаються з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за тел. 044 425 57 87 та 050 415 34 24

В інший час звернутися по допомогу можна тут:

1) http://www.uapp.org/consulting_legal.htm

2) Або надсилайте запити безпосередньо на електронну пошту: [email protected]

Ми у максимально стислий термін повідомимо про строк, необхідний для підготовки відповіді на звернення. Відповіді на найбільш популярні питання будуть викладені у вигляді узагальнених консультацій.

Проект «Підвищення професіоналізму та сприяння актуальним реформам у ЗМІ» впроваджується за фінансування Європейського Союзу та Ради Європи в рамках спільної програми “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні”. Програма має на меті зміцнення захисту прав людини та основоположних свобод шляхом забезпечення більшої свободи, різноманітності та плюралізму в ЗМІ; відкритого, всебічного, сталого та орієнтованого на громадян підходу до Інтернету на засадах прав людини та ефективної системи захисту громадян з огляду на право на приватне життя і право на контроль над власними персональними даними. Детальніша інформація про проект – http://www.coe.int/uk/web/kyiv/41 

УАВПП


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи