Якщо про ваші проекти не розказали – значить їх не було: активісти Черкас вивчали SMM

Ви можете втілити тисячі корисних проектів, але, якщо про них не розказали, значить їх не було.19-20 липня у Черкасах пройшов останній семінар модулю №1 “Впевнений голос у соцмережах". Саме тому ...

чекаси смм
Якщо про ваші проекти не розказали – значить їх не було: активісти Черкас вивчали SMM

Ви можете втілити тисячі корисних проектів, але, якщо про них не розказали, значить їх не було.

19-20 липня у Черкасах пройшов останній семінар модулю №1 “Впевнений голос у соцмережах”. Саме тому перший навчальний модуль в Черкасах завершився навчанням із розвитку комунікаційних навичок. Зокрема, вчилися як говорити та писати так, щоб всі почули і дізналися про проекти наших учасників.

Учасники тренінгу визначили: не треба соромитися говорити про свої успіхи, навіть найменші. Те, що здається незначним, для когось може бути справжнім відкриттям.

При цьому, бізнес-сторінки мають менше залучення аудиторії, ніж особисті. Тому, треба розповідати про свої справи на власній сторінці, адже ніколи не відомо, хто вас читає і кому відгукнуться ваші справи.

Для написання повідомлень треба використовувати схему АВС – Аction-Benefits-Сall to action. Звернутися до аудиторії, описати її біль, розказати як ви його можете вирішити, залишити заклик до дії, наприклад – подзвонити чи прийти на захід.

Для різних людей потрібні різні види контенту. Треба експериментувати.

Знімати відео, вести прямі ефіри, створювати картинки, меми та інфографіку, писати довгі та короткі історії. Підготувате свою “ліфтову промову” – це 30-секундна історія про вас, продукт та чому ви кращі за інших.

Київський Діалог - це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

www.kyiv-dialogue.org


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Від об’єднання до розвитку: чи будуть українські громади спроможними?

Як створити власний соціальний бізнес? Кейси випускників Української Соціальної Академії

Громадських активістів Кремінщини навчали управлінню комунальним майном

Документальне кіно проти булінгу: американський досвід

У Києві навчають адвокації та комунікації представників та представниць спільнот внутрішньо переміщених осіб

Завдяки проектам ЄС тепер котельні Жовкви замість газу закупляють відходи деревини