Якісні соціальні послуги – чинник безпеки і розвитку громади

16-18 листопада цього року у Львові Центром близькосхідних досліджень (AMES) було проведено воркшоп "Посилення спроможности громади через розвиток соціальних послуг". Захід відбувся у співпраці з ...

IMAG1985
Якісні соціальні послуги – чинник безпеки і розвитку громади

16-18 листопада цього року у Львові Центром близькосхідних досліджень (AMES) було проведено воркшоп “Посилення спроможности громади через розвиток соціальних послуг”. Захід відбувся у співпраці з Українським Католицьким Університетом у рамках проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні”.
У воркшопі взяли участь представники громад південних районів Запорізької та Херсонської областей.

IMAG1860 Захід розпочався з проведеної соціальним психологом Дмитром Звонком презентації результатів і методології дослідження людської безпеки (Human Security), після чого учасники обговорили ситуаційний контекст дослідження, поточну ситуацію у цільових громадах.

Кандидат педагогічних наук, декан факультету наук про здоров’я УКУ Світлана Стельмах та кандидат соціологічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи УКУ IMAG1889Ірина Криницька провели тренінг з посилення спроможности громади через розвиток соціальних послуг.

Наступного дня представники Великомостівської, Жовтанецької, Давидівської об’єднаних територіальних громад Львівщини ознайомили колег з Півдня України з власним позитивним досвідом громад у створенні соціальних послуг, учасники заходу обговорили можливості мультиплікації такого позитивного досвіду.

Захід завершився тренінгом з медіації та дискусією щодо формування спільної платформи за принципом “посилюючи один одного”, обговоривши спільне бачення, спільні інтереси, перспективи спільних дій, при цьому найактуальнішим і практично наперспективнішим напрямком було визначено аналіз потреб громад. Команда Центру близькосхідних досліджень та представники цільових громад домовилися про підготовку на цій основі спільного міжрегіонального проекту.

Ми окремо вдячні Українському Католицькому Університету за минулу, поточну і, сподіваємося, подальшу співпрацю, а також за професіоналізм запрошених до участи у події викладачів.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” реалізується Центром близькосхідних досліджень з 2018 року, за сприяння National Endowment for Democracy.

За детальнішою інформацією, з пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися:
Ігор Семиволос, виконавчий директор: [email protected]
Сергій Данилов, керівник проекту: [email protected]


Тематика публікації:                             

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році