“Які чудові кольори”: Папа Римський Франциск отримав картину від 11-річного митця з аутизмом Максима Бровченка

Напередодні нового – переможного для України – 2023-го року папа Римський Франциск отримав символічний подарунок. Ним стала одна з останніх робіт Максима Бровченка, нашого «маленького українського ...

“Які чудові кольори”: Папа Римський Франциск отримав картину від 11-річного митця з аутизмом Максима Бровченка

Напередодні нового – переможного для України – 2023-го року папа Римський Франциск отримав символічний подарунок. Ним стала одна з останніх робіт Максима Бровченка, нашого «маленького українського Пікассо» з тимчасово окупованого Бердянську, під назвою «Рідна Україна переможе». До війни Максим малював неймовірні картини про космос, але після 24 лютого його роботи – про війну, перемогу і любов до України. Максим продає свої картини, а виручені гроші спрямовує на підтримку ЗСУ та дітей з аутизмом. 

“Які чудові кольори”, – посміхнувся Папа Римський, розглядаючи картину Максима. 

Цьогорічна новорічна ялинка у Ватикані особлива. Вона прикрашена іграшками, зробленими руками дітей з особливими ментальними потребами. Але подарунок Папі картини від Максима, хлопчика з аутизмом, і ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», що опікується дітьми з аутизмом, має значення, яке виходить далеко за межі різдвяних і новорічних свят. Картину разом із вишитим для Папи рушником, символом незламності і єдності у боротьбі за визволення з полону українських хлопців і дівчат, вручили рідні військовополонених із ГО «Вояцький визвіл».

“Ми з Максимом подарували цю картину від імені всіх українських діточок та родин, що постраждали внаслідок російської агресії, – пояснює Інна Сергієнко, засновниця ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім». – А також заради нашої перемоги, про яку мріють і яку наближають всі українці, навіть наші діти. Задля миру і любові на усій планеті”. 

Ми сердечно дякуємо ГО “Вояцький визвіл”, Посольству України у Ватикані, Послу України у Ватикані Андрію Юрашу, Діані Юраш, Наталії Єпіфановій, завдяки зусиллям і сприянню яких нам вдалося доставити з України до Ватикану цей невеличкий, але такий символічний для всіх нас і нашої країни подарунок.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз