Як в Україні підтримують дітей із комплексними порушеннями розвитку під час війни

«У дитинства немає інвалідності» — такою є філософія громадської організації «Бачити серцем», яка вже вісім років займається соціалізацією дітей та молоді із комплексними порушеннями розвитку. ...

f42b7eda-3b20-11ed-8270-5254a2021b2b
Як в Україні підтримують дітей із комплексними порушеннями розвитку під час війни

«У дитинства немає інвалідності» — такою є філософія громадської організації «Бачити серцем», яка вже вісім років займається соціалізацією дітей та молоді із комплексними порушеннями розвитку. Проєкти, які реалізовує команда організації, зокрема, «Космотабір», «Старт», «Творча Майстерня ТАК» та «Школа соціалізації», дійсно стали унікальними в Україні. 

Коли розпочалася повномасштабна війна, ГО «Бачити серцем», як і сотні інших громадських організацій, зосередила свою роботу на подоланні гуманітарної кризи та допомозі в евакуації, частково призупинивши звичну діяльність. Однак підопічні організації, діти та молодь із комплексними порушеннями розвитку, потребували ще більшої підтримки ніж зазвичай — війна спровокувала у дітей дуже сильний емоційний, фізичний та психологічний відкат.

Щоб допомогти дітям та їхнім батькам, команда ГО «Бачити серцем» запустила спеціальний проєкт онлайн коучингу для батьків, що виховують дітей, підлітків та молодь із комплексними порушеннями розвитку. У рамках конкурсу «Тримаймо стрій» цей проєкт підтримали Міжнародний фонд «Відродження» та Європейський Союз, що реалізують спільний проєкт EU4USociety. 

Як війна вплинула на діяльність організації та її підопічних, як вдається робити свою роботу попри нові виклики та як проєкт онлайн коучингу допомагає родинам — читайте в історії на EUprostir


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

В Україні запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти

Жінки-ВПО Запорізької області навчались протидіяти емоційному вигоранню

На Запоріжжі жінки-ВПО вивчали психологічні техніки для підтримки дітей під час війни

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

«Жінки. Мир. Безпека» - як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

У Львові відбувся Форум «Музей української перемоги»