Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

 У липні у Коломийчиській ОТГ Луганської області відбувся захід «Foresight-майстерня змін визначення проблем, аналізу виникнення та розробки сценарію виходу із конфліктних ситуацій». Під час заходу ...

Додано:
lekotan

person-in-white-long-sleeve-shirt-using-a-tablet-computer-3740190
Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

 У липні у Коломийчиській ОТГ Луганської області відбувся захід «Foresight-майстерня змін визначення проблем, аналізу виникнення та розробки сценарію виходу із конфліктних ситуацій». Під час заходу учасники намалювали та окреслили структуру ОТГ, зазначивши інфраструктурні та природні об’єкти, охарактеризували її надбання та описали населення, розбивши його на декілька груп. Обговорили та окреслили комунікаційну карту цих груп. Обговорили методи комунікації із органами місцевого самоуправління через різні канали. Розібрали деякі форми та способи прояву комунікативної активності територіальної громади в процесі здійснення місцевого самоврядування.

 Проаналізували різні моделі комунікації та окреслили її основні етапи. Завдяки комунікаційній карті побачили які зв’язки між різними соціальними, віковими, професіональними групами та змогли дійти висновку щодо виключності тієї чи іншої групи у розвиток громади. Таким чином змогли перейти до теми конфлікту. Обговорили види конфліктів, їх можливі наслідки. З’ясували, що конфлікт виникає у стосунках. Стосунки між суб’єктами соціальної взаємодії, які характеризуються протиборством за наявності протилежних мотивів (потреб, інтересів, цілей, ідеалів,  переконань)  або  суджень (думок, поглядів, оцінок). Обговорили ситуації у громаді під час яких можуть виникнути конфліктні ситуації, а також спробували окреслити ситуації, які б могли мати місце для форум театру.

Учасники Коломийчиської ОТГ дуже активно брали участь у обговоренні, у практичному блоці семінару для чіткого визначення проблем, аналізу їх виникнення та їх картографування.

Заходи проводяться ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Міцна комунікація в об’єднаних громадах Луганщини як основа ефективного впровадження реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громадський центр правосуддя продовжує відслідковувати ситуацію з пропуском на адмінмежі з Кримом

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна