Як створити громадську організацію і в чому її переваги – навчали активістів Голобської ОТГ

22 лютого 2017 року відбувся перший тренінг в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об'єднаних громадах Волині». Тренінг відбувся у ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт. Голоби. ...

??????????
Як створити громадську організацію і в чому її переваги – навчали активістів Голобської ОТГ

22 лютого 2017 року відбувся перший тренінг в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних громадах Волині». Тренінг відбувся у ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт. Голоби. Висловлюємо вдячність в організації тренінгу проектному менеджеру Голобської об’єднаної теориторіальної громади – Франчук Юлії Володимирівні та директору школи Хом’як Наталії Вікторівні.

Даний тренінг – перший у циклі заходів в рамках вищевказаного проекту, яких усього заплановано у смт. Голоби шість. Наступні тематики тренінгів: проектний  менеджмент, фандрейзинг, створення та діяльність органів самоорганізації населення, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та навчання з адвокасі. Варто зауважити, що крім Голобської ОТГ в проекті також беруть участь ще 4 громади, а саме: Велицька, Зимнівська, Устилузька та Княгининівська об’єднані громади.

??????????Програма тренінгу, який відбувся 22 лютого, включала ряд блоків з питань створення та діяльності громадських організацій, як інститутів громадянського суспільства за допомогою яких можна вирішувати ряд важливих проблем громади. Так, більшість учасників у своїх анкетах вказали, що найбільше у контексті створення та діяльності громадських організацій, їх цікавить освітній та культурний напрямок. Більшість з учасників прагнуть розвитку та впровадження інновацій у сфері неформальної освіти та організації культурного дозвілля для дітей та молоді. Як мінімум три особи вже сьогодні реально замислюються над створенням громадських організацій у смт. Голоби. Тренери та експерти проекту надаватимуть усіляку допомогу у створенні та функціонуванні таких організацій.

??????????

Так, варто нагадати, що у рамках проекту діє Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, у якому на постійній основі надаватимуться консультації зацікавленим особам та постійний супровід у створенні та розвитку як інституцій громадянського суспільства, так і у інших питаннях розвитку об’єднаних громад. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глушець, 49, офіс 449. Телефон: (0332) 78-59-65. Також можна задавати свої питання в онлайн режимі на сторінці Центру у мережі Facebook: «Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь».

??????????Надзвичайно вдячні також отцю Ніфонту за його активну позицію в межах тренінгу та у житті об’єднаної громади. Отець Ніфонт – один з реальних лідерів громади, який завжди має масу цікавих та соціально корисних ідей та ініціатив, прагне допомагати дітям, молоді, сім’ям, які опиняються у складних обставинах.

Наступні тренінги у смт. Голоби попередньо заплановані на першу частину березня, про що додатково будуть поінформовані мешканці громади, у тому числі через офіційний сайт Голобської ОТГ.

Тренінги та інші заходи проведені в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», що реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО КВУ. “Зміст цієї публікації є одноособовою відповідальністю ОМГО “Волинський Інститут Права” і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.


 

Останні публікації цього розділу:

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"

10 років триденної війни, яка триває три сторіччя: Концепція 21 Docudays UA

Стартувала програма підтримки «Моніторинг і оцінювання Стратегії розвитку громади та плану заходів з її реалізації»

Громади Львівщини ділилися досвідом розвитку сільських територій