Як писати про Covid-19, щоб нікого не нудило. Локальні медіа запустили «антивірусний» флешмоб

У ньому - 100 ідей для текстів і не тільки, які можна реалізувати просто заразПроєкт «100 антикоронавірусних ідей» для висвітлення карантину та пандемії Covid-19 запустила Агенція розвитку локальних ...

i75_ArticleImage_176239
Як писати про Covid-19, щоб нікого не нудило. Локальні медіа запустили «антивірусний» флешмоб

У ньому – 100 ідей для текстів і не тільки, які можна реалізувати просто зараз

Проєкт «100 антикоронавірусних ідей» для висвітлення карантину та пандемії Covid-19 запустила Агенція розвитку локальних медіа «Або». Він стане в нагоді редакторам онлайн-медіа і газет, smm-никам і рекламним агентам для контент-планування на час карантину. Якщо раніше такі контент-плани агенція створювала для мережі The City, то зараз він з’явився у вільному доступі.

На сторінці проекту можна вибрати теми для матеріалів-історій про коронавірус з неочевидними фокусами: більшість з них вже зараз реалізують медіа у країнах з найсильнішими спалахами хвороби. Антикризовими для редакцій можуть стати ідеї для промо-матеріалів – про нішеві бізнеси, які під час карантину набирають обертів. А в блоках для соцмереж – варіанти постів з шаблонами для постингу, які зберуть найбільше реакцій.

Ці ідеї вже реалізують сайти мережі The City, а редактори запустили флешмоб #anticorona_media, в якому передають теми колегам-медійників з інших українських видань.

«На карантині» не означає, що ми сидимо без діла. Тим паче, що агенція зібрала аж 100 ідей у допомогу. На будь-який смак. Є що обрати і над чим попрацювати. Кагарлик.City розповість про те, що треба в першу чергу обробляти антисептиком, коли повертаєшся додому, як проходить карантин у 11-класників, та як відрізнити коронавірус і сезонну алергію на пилок», – обирає головний редактор Валентин Владіміров.

Наразі проект «100 антикоронавірусних ідей» вже переглянули більше тисячі користувачів. Основний ефект проекту, на який розраховує агенція, – збільшення на медійному ринку унікального неновинного контенту про Covid-19 і карантин.

«Долучаюсь до флешмобу головних редакторів. Найближчий місяць пройде під знаком карантину і коронавірусу. Тому наша редакція у квітні обирає з чек-листа nhb такі теми: фотопідбірка фастівчан в масках, коронавірус – це кара за гріхи? (думки релігійних лідерів міста), як пандемія вплинула на роботу пологових», – обрала і передала колегам теми редакторка ФастівNews.Сity Юлія Шпакович.

Зазначимо, що мережа The City наразі нараховує 46 сайтів у всіх регіонах України і зібрала у березні аудиторію у 2,4 мільйони унікальних користувачів. Агенція “Або” займається розвитком мережі за принципом sharing economy. Ментори тестують антикризові рішення для медіа і продюсують спільний контент. На час карантину у локальних редакцій з’явилася можливість приєднатися до мережі, взявши участь у новому конкурсі.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році