Як працюють групи самодопомоги для ВПО з інвалідністю під час війни

17 жовтня 2022 року спеціалістами громадської організації  “Фонд підтримки демократичних ініціатив Придніпров’я» було змодеровано зустріч групи самодопомоги для мешканців Кривого Рогу ...

Додано:
democracydnepr

photo_5388666454796254536_y
Як працюють групи самодопомоги для ВПО з інвалідністю під час війни

17 жовтня 2022 року спеціалістами громадської організації  “Фонд підтримки демократичних ініціатив Придніпров’я» було змодеровано зустріч групи самодопомоги для мешканців Кривого Рогу Дніпропетровської  області.

Мета груп самодопомоги полягає у проведенні комплексних заходів соціальної інтеграції та адаптації людей з інвалідністю. 

Робота в групах проходила в форматі спілкування між собою та обміну досвідом осіб з інвалідністю під професійною модерацією психолога, у кожного учасника груп була можливість отримати персональні рекомендації фахівця. 

Групи самодопомоги  учасникам надали можливість: 

  • розвитку комунікаційних навичок;
  • практики роботи у команді;
  • розробки стратегії по вирішенню актуальних проблем;
  • сприяння подоланню комплексів і негативних думок під час війни. 

Нагадуємо про можливість отримати консультації спеціалістів Консультаційного центру зі сприяння зайнятості осіб з інвалідністю з числа ВПО у м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Нікополь Дніпропетровської  області офлайн, за телефоном або можна звернутися онлайн через сторінку організації:

+380 96 155 27 26

https://www.facebook.com/fpdip

Проєкт впроваджується  ГО “Фонд підтримки демократичних ініціатив Придніпров’я»  у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

 
Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Гаґада — українською мовою

В українській столиці мистецтва, місті Львів, продовжується виставка «Мистецтво перемагає війну»

Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Результат дослідження "Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну"

«Волонтерство від А до Я» – новий безкоштовний онлайн-курс