Як працює центр громадських консультацій у Локачах

У рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Волинський Інститут Права багато працює над покращенням владно-громадської комунікації. Однак, іноді на перепоні цьому стає банальна проблема: у громаді ...

Знімок екрана 2024-05-22 110352
Як працює центр громадських консультацій у Локачах

У рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Волинський Інститут Права багато працює над покращенням владно-громадської комунікації. Однак, іноді на перепоні цьому стає банальна проблема: у громаді немає локації, де влада і місцеві жителі можуть зустрітись на рівних.

Саме тому ми активно підтримуємо відкриття неформальних просторів, адже там є обшир для комфортної розмови та порозуміння. І саме таку локацію – центр громадських консультацій та комунікацій – наприкінці березня відкрили у Локачах. 

Тут громадянам допомагають у питаннях цифрової освіти, проводять зустрічі з представниками влади, різноманітні тренінги. Добре зарекомендували себе навчання із надання домедичної допомоги. Словом, спектр широкий. А головне, що заходи викликають інтерес у жителів. 

Про роботу центру та ідеї щодо його масштабування (так, селищна рада думає наперед і вже готується відкривати подібні простори у старостинських округах) – дивіться у відео:


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання