Як організувати прибутковий соціальний бізнес: топ 5 порад для підприємців, які хочуть відкрити економічно-вигідне соціальне підприємництво

“Ми завжди хотіли розвиватися без донорів та грантів, бо впевнені, що жінки можуть обʼєднатися, згуртуватися та самі на себе заробити. Тому ми не шукаємо і не пишемо грантів на підтримку власного ...

Додано:
Prowomen.ua

бізнес
Як організувати прибутковий соціальний бізнес: топ 5 порад для підприємців, які хочуть відкрити економічно-вигідне соціальне підприємництво

“Ми завжди хотіли розвиватися без донорів та грантів, бо впевнені, що жінки можуть обʼєднатися, згуртуватися та самі на себе заробити. Тому ми не шукаємо і не пишемо грантів на підтримку власного маркетингу чи зарплати команді. Ми заробляємо самі” – розповідає засновниця соціального підприємництва “Вільна нитка” (виробництво вишитого одягу) Наталія Дресвяннікова.

На нещодавній онлайн-зустрічі з Наталією Дресвянніковою розібрали п’ять важливих порад, які можуть бути корисними для тих, хто планує створення свого власного успішного соціального підприємства.

1. Укладання партнерських угод та ведення документації є невід’ємною частиною успішного підприємництва. Перед початком співпраці обов’язково узгодьте умови і підпишіть договори. Встановлення довірливих стосунків важливе, але належне оформлення документів забезпечує юридичну захищеність вашої діяльності.

2. Однією з ключових порад є концентрація на своїй якості та ефективності. Зосередьтеся на тому, що ви робите найкраще, і розвивайтесь у цій галузі.

3. Готовність жертвувати чимось: вкладати кошти в оплату робочої сили або закупівлю сировини покращує якості продукції.

4. Співпраця із іншими підприємцями та організаціями може призвести до взаємовигідної синергії, розширення своєї аудиторії та надати більше можливостей для зростання.

5. Надихайтесь своїми конкурентами і досліджуйте ринок, щоб створити нові креативні ідеї та розвинути ваш бізнес. 

Детальніше про нашу діяльність читайте в соц.мережах: https://www.instagram.com/pro.women.ua/

Зустріч відбулась в рамках нового проєкту “Win-Win” від ГО “Pro Women UA” – це простір діалогу та обміну досвідом між підприємцями, топ-менеджментом та творцями змін в громаді на різних рівнях. 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”